سفارش پکیج مشاوره

مرکز مشاوره هیوا برای افرادی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند و یا می خواهند از خدمات مشاوره با تخفیف هیوا بهره مند شوند امکانی فراهم کرده است که با خرید یکی از بسته های زیر ، به اندازه دلخواه اعتبار مشاوره خریداری کرده و به مشاوران ما متصل شوند .
امکان تماس از موبایل و همچنین بهره مندی از تخفیف 20 الی 37 درصدی در مشاوره از مهم ترین ویژگی های این سرویس جدید می باشد .
برای خرید پکیج های مشاوره هیوا باید کارت بانکی و رمز دوم اینترنتی داشته باشید . درصورتیکه کارت بانکی یا رمز دوم اینترنتی ندارید یا در خرید اینترنتی به مشکل برخورده اید می توانید با شماره 54787100-021 (داخلی 2) تماس بگیرید و از کارشناسان پشتیبانی هیوا کمک بگیرید.
همچنین می توانید خطای مرکز مخابراتی خود را از طریق صفحه گزارش خطا ثبت نمایید.

1- انتخاب بسته
2- ورود اطلاعات
3- پرداخت آنلاین
ابتدا یکی از از بسته های مشاوره زیر را انتخاب کنید:ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 60000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©