تعداد مشاهده این مطلب: 4755 مرتبه

انتخاب رشته دانشگاه و انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از برزگ ترین تصمیم های هرشخص در زندگی و مشاوره انتخاب رشته یکی از حساس ترین مشاوره هایی است که می گیریم. برای داشتن یک مشاوره انتخاب رشته خوب در این قسمت اطلاعاتی مانند آشنایی با قسمت های مختلف کارنامه، نقش سهمیه مناطق و شهدا و ایثارگران و مناطق محروم در انتخاب رشته، بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری، آشنایی با امکانات و هزینه ها و شهریه های دانشگاه های دولتی روزانه ، شبانه، دانشگاه های غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس های خودگردان یا بین الملل و دانشگاه آزاد، نحوه صحیح انتخاب رشته کنکور سراسری، انتخاب دانشگاه، نحوه صحیح چینش انتخاب ها در انتخاب رشته کنکور سراسری ، نرم افزار انتخاب رشته ، نرم افزار تخمین رتبه و دفترچه انتخاب رشته سراسری و دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای دانش آموزان و والدین فراهم کرده ایم تا با کمک مشاوران هیوا بتوانند به خوبی انتخاب رشته کنکور سراسری را انجام دهند.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه ازاد به حدی در سال های قبل برای والدین و دانش آموزان سردرگم کننده بوده است که در این مقاله که راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد است علاوه بر مشاوره و آموزش نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و تفاوت های آن با انتخاب رشته کنکور سراسری، تراز آخرین نفر قبولی رشته محل های باآزمون دانشگاه آزاد در رشته های پزشکی، پیزاپزشکی، فنی مهندسی و علوم انسانی در سال ۹۴ آورده شده است.

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته صحیح در گروی شناخت صحیح از کارنامه کنکور، رتبه در سهمیه، سهمیه مناطق، ایثارگران و شهدا، شرایط و ضوابط و شهریه قبولی در دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، پردیس های خودگردان یا بین الملل ، پیام نور و غیرانتفاعی،نحوه صحیح چینش و ترتیب انتخاب ها و از همه مهم تر قراردادن انتخاب های خوشبیانه، منطقی و بدبینانه در انتخاب رشته کنکور سراسری است که در این مقاله به خوبی با این موارد آشنا خواهیم شد.

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

بلاخره بعد از مدت ها تلاش شبانه روزی مشاوران هیوا و جمع آوری رشته محل و رتبه قبولی بیش از 100هزار داوطلب کنکور سراسری 94، نرم افزار انتخاب رشته هیوا آماده استفاده شده و بصورت رایگان در دسترس قرار گرفته است

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

بلاخره بعد از مدت ها تلاش شبانه روزی مشاوران هیوا و جمع آوری رشته محل و رتبه قبولی بیش از 100هزار داوطلب کنکور سراسری 94، نرم افزار انتخاب رشته هیوا آماده استفاده شده و بصورت رایگان در دسترس قرار گرفته است


دانلود دفترچه دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد که شامل رشته محل های با آزمون معرفی شده توسط دانشگاه آزاد است بعد از اعلام نتایج اولیه دانشگاه آزاد منتشر می شود. تا پیش از آنکه دفترچه کنکور انتخاب رشته دانشگاه آزاد سال 95 منتشر شود برای اطلاع رسانی در زمینه اینکه کدام یک از رشته محل های دانشگاه آزاد ( تا سال 94) با آزمون بوده اند در این قسمت لیست رشته محل های با آزمون دانشگاه آزاد در رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان را معرفی می کنیم.

دانلود دفترچه کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 95 پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 95 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و در اختیار داوطلبان کنکور سراسری 95 قرار می گیرد. دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری برای 5 رشته ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان به صورت جداگانه منتشر می شود. دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری هر یک از گروه های آموزشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان شامل سه بخش اصلی است.


مطالب مرتبط:

برچسب ها:
انتخاب رشته دانشگاه آزاد 95 دفترچه انتخاب رشته تخمین رتبه 95
نظرات کاربران


سوگند
1395/05/04
چگونه میتوانیم انتخاب رشته خود را به مشاوران مجرب هیوا بسپاریم؟هزینه ای باید بدهیم؟با تشکر از شما از ارومیه
پاسخ مشاور هیوا:

سلام اگر سوال شما کوتاه هست میتونین در قسمت نظرات سوالتونو بپرسید. انشالله در دوران انتخاب رشته بصورت روزانه به سوالات پاسخ داده میشه. اگر مشاوره کامل میخواین هم میتونین بصورت تلفنی با ما در ارتباط باشید هم بصورت حضوری در تهران

Top