Warning: Unterminated comment starting line 305 in /home/heyvagro/domains/heyvagroup.com/public_html/news.php on line 305
مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲

انتخاب رشته یکی از مهم ترین مراحل کنکور سراسری محسوب می شود زیرا از جهات مختلف در آینده شغلی و تحصیلی افراد تاثیرگذار است. به دلیل حساسیت انتخاب رشته کنکور سراسری، پس از اعلام نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۲ داوطلبان حاضر در جلسه آزمون در جستجوی مشاوره ای خوب و با تجربه برای داشتن انتخاب رشته ای خوب هستند. با توجه به تغییرات کنکور سراسری داوطلب باید بتواند با بررسی کارنامه اولیه براساس دو نوبت آزمون سراسری از وضعیت خود مطلع شده و بر اساس رتبه و نمره مکتسبه در سهمیه نهایی، از شانس قبولی خود در رشته محل های ارائه شده، مطلع گشته و با در نظر گرفتن فاکتورهای انتخاب رشته، انتخابی ایده آل داشته باشند.

مشاوره انتخاب رشته باید توسط فردی آگاه و با تجربه در این زمینه انجام گیرد. اطلاعاتی که در مشاوره انتخاب رشته باید ارائه شود شامل: بررسی علاقه و توانایی های فرد، معرفی ماهیت رشته و بازارکار آن در آینده، رتبه لازم برای قبولی در رشته محل دلخواه، شهریه تمامی دوره های ارائه دهنده آن رشته، تحلیل و بررسی کارنامه نوبت اول و دوم کنکور سراسری، استفاده از نرم افزار مجازی انتخاب رشته برای مشخص شدن شانس قبولی فرد در رشته محل های دلخواه، بیان آخرین تغییرات و اصلاحات دفترچه انتخاب رشته و نحوه چینش فرم انتخاب رشته می باشد.

سامانه مشاوره تحصیلی هیوا، یکی از موسسات مشاوره تحصیلی تلفنی پیشتاز در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد. موسسه هیوا در این صفحه پکیجی را تهیه و در دسترس عموم افراد قرار داده تا داوطلبان کنکوری با مطالعه آن بتوانند به تمامی موارد مهم و کلیدی که برای کنکور سراسری 1402 مورد نیاز است، دسترسی داشته و در صورت بروز هر گونه سوال و ابهامی با استفاده از مشاوره تلفنی با کارشناسان مجرب انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا تماس گیرند.مقالات منتخب سردبیر


ویدیوهای منتخب

سوالات متداول


1- مشاوره انتخاب رشته هیوا به چه صورت است ؟  

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا شامل مقالات مشاوره ای ، نرم افزار انتخاب رشته مجازی و همچنین مشاوره انتخاب رشته تلفنی می باشد که در این صفحه لیست این خدمات ارائه شده است .


2- در مشاوره انتخاب رشته باید به چه مواردی دقت شود ؟  

مشاوره انتخاب رشته دقیق باید شامل بررسی کارنامه ، بررسی علایق داوطلب و آگاهسازی وی از شهریه ها و همچنین کمک به چینش انتخاب رشته با توجه به دفترچه می باشد که توسط سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به صورت کامل انجام می شود .


3- آیا مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به صورت تلفنی امکان پذیر است ؟

یکی از امکانات مهم سامانه مشاوره تحصیلی هیوا انتخاب رشته تلفنی است که لینک دسترسی به آن در این صفحه قرار دارد .

ارتباط با ما

در صورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 180000 ریال ) در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©