مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از مهمترین مراحل و تصمیم های هر داوطلب در طول مسیر کنکور سراسری که به دلیل اهمیت بسیار زیاد آن خیلی از داوطلبان به دنبال دریافت مشاوره انتخاب رشته هستند . مشاوره انتخاب رشته باید بتواند داوطلب را از وضعیت خود در کنکور آگاه کرده و در چینش صحیح انتخاب ها او را راهنمایی کند .

اطلاعاتی که در یک مشاوره انتخاب رشته باید ارائه شود می تواند شامل رتبه لازم برای قبولی در رشته محل دلخواه ، شهریه ها ، نرم افزار مجازی انتخاب رشته ، تحلیل و بررسی کارنامه ، آخرین تغییرات و اصلاحات دفترچه انتخاب رشته و همچنین نحوه چینش فرم انتخاب رشته باشد و همچنین دسترسی به آن راحت باشد .

سامانه مشاوره تحصیلی هیوا در این صفحه پکیجی برای داوطلبان کنکور ارائه کرده تا بتواند به همه این موارد دسترسی کامل داشته باشند و و در صورت لزوم با استفاده از مشاوره تلفنی با کارشناسان مجرب انتخاب رشته هیوا تماس بگیرند .مقالات منتخب سردبیر


ویدیوهای منتخب

سوالات متداول


1- مشاوره انتخاب رشته هیوا به چه صورت است ؟  

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا شامل مقالات مشاوره ای ، نرم افزار انتخاب رشته مجازی و همچنین مشاوره انتخاب رشته تلفنی می باشد که در این صفحه لیست این خدمات ارائه شده است .


2- در مشاوره انتخاب رشته باید به چه مواردی دقت شود ؟  

مشاوره انتخاب رشته دقیق باید شامل بررسی کارنامه ، بررسی علایق داوطلب و آگاهسازی وی از شهریه ها و همچنین کمک به چینش انتخاب رشته با توجه به دفترچه می باشد که توسط سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به صورت کامل انجام می شود .


3- آیا مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به صورت تلفنی امکان پذیر است ؟

یکی از امکانات مهم سامانه مشاوره تحصیلی هیوا انتخاب رشته تلفنی است که لینک دسترسی به آن در این صفحه قرار دارد .

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©