درباره گروه مشاوره هیوا

گروه آموزشی هیوا از سال 1390 به همت مهندس سینا رهنما و مهندس محسن کرم زاده فعالیت خود را در زمینه مشاوره آغاز کرد. اصلی ترین فعالیت این گروه در زمینه مشاوره تحصیلی ، مشاوره کنکور ، مشاوره کنکور کارشناسی ارشد ، مشاوره کنکور دکتری ، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره ثبت نام دانشگاه ، مشاوره تحصیلی دانش آموزان و ثبت نام مدارس ، مشاوره تحصیل در خارج از کشور، پایان نامه ، مقاله و به طور کلی مشاوره هر موضوعی است که به گونه ای مرتبط به تحصیل است.
نیروهای این مجموعه همگی از فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های پزشکی، پیراپزشکی، فنی مهندسی و علوم انسانی دانشگاه های دولتی تهران از جمله دانشگاه تهران، صنعتی شریف، شهید بهشتی ، تربیت مدرس، امیرکبیر ، علامه طباطبایی و ... هستند که با جدیدترین اطلاعات و تجارب خود در مورد کنکور سراسری و آزمون های تحصیلات تکمیلی؛ به خیل عظیم دانش آموزان و دانشجویان ایران خدمات مشاوره تحصیلی ارائه می دهند.
سایت هیوا تنها سایت کشور است که با سیستم پاسخگویی انلاین خود، پاسخ تمام مخاطبین خود را بسرعت هرچه تمام تر می دهد. بنابراین اگر درمورد هریک از مقالات سایت گروه مشاوره هیوا به سوال برخوردید می توانید یا با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا و تماس با شماره 9099071789 به مشاوران هیوا متصل شوید و کلیه سوالات خود را از مشاوران هیوا بپرسید و یا در انتهای همان مقاله سوال خود را بپرسید و حداکثر در 3 روز کاری کامل ترین پاسخ ممکن را از مشاوران خبره گروه مشاوره هیوا دریافت کنید.

Top