نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد

نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد

آن دسته از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 99 که به دنبال تخمین رتبه خود بر اساس درصد دروس هستند ، می توانند از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده نمایند . این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده ، در بازه های زمانی مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و رتبه تقریبی داوطلب را با کم ترین درصد خطا نشان می دهد . 

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد 99

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد 99

پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد آن چه سرنوشت داوطلبان را تعیین کرده و در گزینش نهایی تاثیر بسزایی خواهد داشت ، رتبه اکتسابی آن ها در زیرگروه های مختلف مجموعه امتحانی انتخابی می باشد که در اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد در کارنامه منتشر شده درج می شود . این رتبه که وضعیت داوطلبان را نسبت به سایر رقبا نشان می دهد ، از مقایسه تراز متقاضیان با یک دیگر به دست می آید . بر این اساس هر چه تراز اکتسابی داوطلب ، بالاتر و به تبع آن رتبه داوطلب ، پایین تر باشد ، شانس قبولی او بیش تر می باشد .

بسیاری از متقاضیان پس از انتشار دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد به دنبال محاسبه رتبه خود بر اساس درصد دروس می باشند . هم چنین برخی داوطلبان از هم اکنون در آزمون های آزمایشی شرکت کرده و به دنبال تخمین رتبه خود بر اساس نتیجه اکتسابی در این آزمون ها هستند . نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد هیوا بر این اساس تهیه شده و به دلیل آن که با تحلیل و بررسی کارنامه های واقعی داوطلبان سال گذشته طراحی شده ، رتبه شما را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .

در این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده با وارد کردن گروه آزمایشی ، رشته امتحانی و درصد دروس ، رتبه تخمینی داوطلب نشان داده می شود . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تمام تجربیات خود را برای طراحی این نرم افزارها به کار گرفته اند تا شما را در موفقیت هر چه بیش تر در آزمون کارشناسی ارشد 99 یاری نمایند .


در حال حاضر داوطلبان رشته های زبان و ادبیات فارسی ، زبان عربی ، علوم اقتصادی ، علوم ورزشی ، الهیات و معارف اسلامی - علوم قرآن و حدیث ، الهیات و معارف اسلامی - فقه و حقوق ، علوم تربیتی ، زبان انگلیسی ، مدیریت جهانگردی ، حقوق ، روانشناسی ، حسابداری ، مددکاری اجتماعی ، مدیریت ، مشاوره ، مدیریت کسب و کار ( MBA ) و امور شهری ،زیست شناسی سلولی و مولکولی ، مهندسی برق ، مهندسی شیمی ، مهندسی صنایع ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی فناوری اطلاعات ( IT ) ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی ، علوم و مهندسی باغبانی ، علوم و مهندسی صنایع غذایی ، برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری ، معماری ، هنرهای نمایشی و سینما ، هنرهای تصویری طراحی ، هنرهای پژوهشی و صنایع دستی و هنرهای ساخت و معماری می توانند با استفاده از این نرم افزار ، رتبه خود را تخمین بزنند .

 

نکته : دقت داشته باشید در برخی رشته گرایش ها ، ضرایب دروس امتحانی تغییر کرده اما با توجه به این که محاسبه آماری ما بر اساس اطلاعات کارنامه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97 و 98 می باشد ، این نرم افزار بر اساس ضرایب سال گذشته طراحی شده است . سوالات متداول


1- نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد به تفکیک گروه های آزمایشی ارائه شده است ؟

بله این نرم افزار بر اساس اطلاعات کارنامه رشته های پنج گروه آزمایشی علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی و هنر طراحی شده که بدین منظور می توانید گروه آزمایشی مورد نظر را در قسمت مربوطه وارد نمایید .2- چه زمانی می توان از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده کرد ؟

داوطلبان هم قبل از زمان برگزاری آزمون و هم پس از آن می توانند از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده نمایند که جزئیات بیشتر آن در متن مقاله قرار داده شده است .3- نرم افزار تخمین رتبه ارشد رتبه داوطلب را به صورت دقیق تخمین می زند ؟

مطابق متن مقاله این نرم افزار بر اساس اطلاعات کارنامه داوطلبان سال گذشته طراحی شده و رتبه متقاضیان را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .


مطالب مرتبط:

برچسب ها:
کارشناسی ارشد نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد 99 تخمین رتبه
نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 472
علی
1399/10/05

سلام ، من کارشناسی اجرایی عمران دارم داشگاه دولتی برای ارشد تربیت معلم میشه اتخاب رشته کرد؟راهی هست برای آزمون ارشد معلمی قبول شد؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . فقط شاغلین رسمی و پیمانی آموزش و پرورش می تونن در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کنن ، فقط در تعداد محدودی از رشته ها به صورت داوطلب آزاد ( بدون تعهد استخدام ) از میان سایر داوطلبین در دانشگاه فرهنگیان پذیرش صورت می گیره .

علی
1399/09/29

سلام من ترم اخر کارشناسی برق هستم می تونم برای کارشناسی ارشد مهندسی خودرو شرکت کنم


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین در کنکور کارشناسی ارشد رشته مورد نظرتون شرکت کنین .

زهرا
1399/09/27

سلام وقت بخیر ، من در حال حاضر ترم آخر کارشناسی روانشناسی هستم معدل کُلم تا به الان ۱۹.۴۱ هستش ، می خواستم بدونم با توجه به اینکه هنوز فارغ التحصیل نشدم و حدودا ۲ ماه دیگه لیسانسمو می گیرم ، م یتونم برای کارشناسی ارشد mba نوبت دوم با پذیرش توسط سوابق تحصیلی ثبت نام کنم ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در صورتی که حداکثر تا 99/11/30 فارغ التحصیل میشین ، می تونین در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد رشته / محل هایی که پذیرش صورت می گیره شرکت کنین .

Zahra
1399/09/23

سلام ... من ۲۷ سال دارم و می خوام کنکور ارشد شرکت کنم ایا می تونم در دانشگاه فرهنگیان با این شرایط سنی قبول بشم ؟؟؟ سن ۲۴ برای کنکور سراسری است یا شامل ارشد هم میشه ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . فقط شاغلین رسمی و پیمانی آموزش و پرورش می تونن در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کنن .

زهرا
1399/09/20

سلام من کارشناسی آموزش زبان از فرهنگیان دارم بنظرتون برای ارشد ادبیات بخونم یا آموزش؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین در هر رشته ای که مد نظرتونه در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنین برای انتخاب رشته به تمامی جوانب توجه کنین .

اعظم
1399/09/17

سلام من لیسانس علوم تربیتی دارم می تونم ارشد حقوق ثبت نام کنم یا اگه رشته خودمو ادامه بدم بهتره؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . توصیه میشه در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ای مرتبط با رشته تحصیلی تون در مقطع کارشناسی تحصیل کنین .

سارا
1399/09/16

سلام نرم افزار تخمین رتبه شما واسه رشته طراحی لباس نیست ؟ و اینکه دکترای طراحی لباس در چه دانشگاه های در ایران پذیرش می شود ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته هایی که آمار دقیقی از نتایج قبولی شون در کنکور کارشناسی ارشد موجود نبوده در نرم افزار قرار نگرفته ، باید دفترچه انتخاب رشته کنکور دکتری رو چک کنین .

محسن
1399/08/14

سلام میشه ترم اول ارشد از دانشگاه مرخصی گرفت؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین به دانشگاه درخواست مرخصی بدین احتمالا با درخواست شما موافقت میشه .

محسن
1399/08/13

سلام ببخشید چن تا سوال داشتم از خدمت مشاوران من متولد 1376 هستم و دانشجوی ترم اخر کارشناسی می خوام بدونم ایا میشه کنکور کارشناسی سال 1400 رو شرکت کنم و رشته محل های دبیری رو انتخاب کنم و اینکه از نظر سن مشکلی دارم یا نه ؟ و اینکه من کلا ۹ ماه اینا سربازی دارم. میشه سال 1400 ارشد بدم و ترم اول رو از دانشگاه مرخصی بگیرم؟ چون اواخر ماه های سربازی ام میشه موندم که ایا ثبت نام می کنند دانشگاه یا نه؟ممنون از سایت خوبتون


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در صورتی که کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت دائم دارین ، می تونین در کنکور سراسری 1400 شرکت کنین ، نمی تونین در حین خدمت سربازی در دانشگاه تحصیل کنین .

ali
1399/07/23

چرا نرم افزار تخمین رتبه برا مهندسی مواد و متالورژی نیست؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته هایی که جامعه آماری دقیق و وسیعی از نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 موجود نبوده در نرم افزار قرار نگرفته .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©