نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد

نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد

نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ که به صورت رایگان در دسترس می باشد، بر اساس نمرات کسب شده داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال گذشته طراحی شده و رتبه تقریبی داوطلبان را با کم ترین درصد خطا نشان می دهد. داوطلبان با استفاده از این نرم افزار می توانند رتبه احتمالی خود در گرایش های مهم هر رشته ارشد را مشاهده نمایند.

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد آن چه سرنوشت داوطلبان را تعیین کرده و در گزینش نهایی تاثیر بسزایی خواهد داشت ، رتبه اکتسابی آن ها در زیرگروه های مختلف مجموعه امتحانی انتخابی می باشد که در اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد در کارنامه منتشر شده درج می شود . این رتبه که وضعیت داوطلبان را نسبت به سایر رقبا نشان می دهد ، از مقایسه تراز متقاضیان با یک دیگر به دست می آید . بر این اساس هر چه تراز اکتسابی داوطلب ، بالاتر و به تبع آن رتبه داوطلب ، پایین تر باشد ، شانس قبولی او بیش تر می شود.

 

بسیاری از متقاضیان پس از انتشار دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد به دنبال محاسبه رتبه خود بر اساس درصد دروس می باشند . هم چنین برخی داوطلبان از هم اکنون در آزمون های آزمایشی شرکت کرده و به دنبال تخمین رتبه خود بر اساس نتیجه اکتسابی در این آزمون ها هستند . نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد هیوا بر این اساس تهیه شده و به دلیل آن که با تحلیل و بررسی کارنامه های واقعی داوطلبان سال گذشته طراحی شده ، رتبه شما را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .

 

در این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده با وارد کردن گروه آزمایشی ، رشته امتحانی و درصد دروس ، رتبه تخمینی داوطلب نشان داده می شود . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تمام تجربیات خود را برای طراحی این نرم افزارها به کار گرفته اند تا شما را در موفقیت هر چه بیش تر در آزمون کارشناسی ارشد 1400 یاری نمایند .

 

در حال حاضر داوطلبان رشته های زیر می توانند با استفاده از این نرم افزار ، رتبه خود را تخمین بزنند .

 

زبان و ادبیات فارسی علوم اقتصادی ، علوم ورزشی مدیریت جهانگردی
زبان عربی الهیات و معارف اسلامی علوم تربیتی حقوق 
فقه و حقوق علوم قرآن و حدیث زبان انگلیسی روانشناسی 
حسابداری  برنامه ریزی شهری مدیریت  مشاوره 
مدیریت کسب و کار ( MBA ) و امور شهری زیست شناسی سلولی و مولکولی  مهندسی برق  مهندسی شیمی
مهندسی صنایع  مهندسی عمران مهندسی مکانیک  مهندسی فناوری اطلاعات ( IT ) 
مهندسی کامپیوتر علوم و مهندسی صنایع غذایی معماری 
هنرهای نمایشی و سینما هنرهای تصویری طراحی هنرهای پژوهشی و صنایع دستی و هنرهای ساخت و معماری

 

نکته : دقت داشته باشید در برخی رشته گرایش ها ، ضرایب دروس امتحانی تغییر کرده اما با توجه به این که محاسبه آماری ما بر اساس اطلاعات کارنامه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 - 99 می باشد ، این نرم افزار بر اساس ضرایب سال گذشته طراحی شده است . 

 

سوالات متداول


1- ✔️ آیا نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد به تفکیک گروه های آزمایشی ارائه شده است ؟

✔️ بله این نرم افزار بر اساس اطلاعات کارنامه رشته های پنج گروه آزمایشی علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی و هنر طراحی شده که بدین منظور می توانید گروه آزمایشی مورد نظر را در قسمت مربوطه وارد نمایید .2- ✔️ چه زمانی می توان از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده کرد ؟

✔️ داوطلبان هم قبل از زمان برگزاری آزمون و هم پس از آن می توانند از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده نمایند که جزئیات بیشتر آن در متن مقاله قرار داده شده است .3- ✔️ آیا نرم افزار تخمین رتبه ارشد رتبه داوطلب را به صورت دقیق تخمین می زند ؟

✔️ مطابق متن مقاله این نرم افزار بر اساس اطلاعات کارنامه داوطلبان سال گذشته طراحی شده و رتبه متقاضیان را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .


مطالب مرتبط:

برچسب ها:
کارشناسی ارشد نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد تخمین رتبه کارشناسی ارشد 1400
نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 482
پریسا
1400/01/28

وقت بخیر آخرین رتبه قبولی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه گیلان سال 99 چند بوده و از کجا باید بفهمم


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی می تونین از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا استفاده کنین ، نمی تونین آخرین رتبه قبولی رشته / محل مورد نظرتون رو به دست بیارین  .

..
1400/01/26

سلام . ببخشید در بخش تخمین رتبه کارشناسی ارشد یه جدول میاره پایین که نوشته کد ضریب یک و دو و سه. که جلو هرکدوم رتبه‌ها فرق میکنه. لطف میکنین توضیح بدین این کد ضریب هارو؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته ها و گرایش های مختلف هر گروه آزمایشی کنکور کارشناسی ارشد در کد ضریب های مختلفی قرار گرفتن برای قبولی در هر رشته و گرایش رتبه کد ضریب مربوطه در نظر گرفته میشه .

محمدی
1400/01/25

سلام برای دانشگاه ازاد رشته حقوق خصوصی برای قبولی با معدل ۱۸ /۳۱ و خانواده جانباز زیر ۱۰ درصد چه رتبه ای کافیه


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . عبارت نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هیوا رو در گوگل سرچ کنین ، می تونین با استفاده از نرم افزار شانس قبولی تون رو تعیین کنین .

باران
1400/01/24

سلا م. اگر کارشناسی ما رشته روانشناسی نباشه و کنکور ارشد روانشناسی بدیم بدون در نظر گرفتن معدل موثر رتبه ما حساب میشه ؟ یا معدل رشته خودمون هم موثره؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . معدل کارشناسی شما در کنکور کارشناسی ارشد تاثیر میذاره .

..
1400/01/23

سلام خسته نباشین . ببخشین برای رشته زبان و ادبیات فارسی هرکدوم از دانشگاه‌های تهران، علامه، شهید بهشتی، تربیت مدرس و خوارزمی برای کنکور ارشد 1400 حدود چه رتبه‌ ای لازم هستش ؟ باید حداقل رتبه چقدر باشه که یکی از این دانشگاه ها رو قبول شی؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی عبارت نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا رو در گوگل سرچ کنین .

زهرا بانشی
1399/12/18

سلام ، نوع محاسبه رتبه ارشد چطور هست ؟ اینکه نوشته رتبه شما بالای ۴۲۰۰ یعنی چی ؟ اون درصدایی که من میدم قائدتن رتبه ۴۲۰۰ نمیشه...


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد رتبه شما رو بر اساس درصدها و معدل شما تخمین میزنه .

مرضیه
1399/11/29

سلام خدا قوت ببخشید برای قبولی در رشته شیمی دارویی دانشگاه شهید بهشتی تهران با سهمیه ایثارگران پنج درصد ظرفیت ، چه رتبه ایی و چ ترازی لازم است ؟ بنده الان ترم شش کارشناسی هستم ممنون میشم راهنمایی کنید. در نرم افزار تخمین رتبه هم رشته شیمی محض رو لحاظ نکردید متاسفانه .


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته هایی که آمار دقیقی از نتایج قبولی شون در کنکور کارشناسی ارشد موجود نبوده در نرم افزار قرار نگرفته برای تعیین شانس قبولی می تونین با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .

صادق
1399/11/28

سلام خسته نباشید ببخشید میگم من کلاس دوازدهم رشته علوم انسانی می خوام برم دانشگاه علوم انتظامی امین ازمون چه جوری جدا یا نه


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی امین باید در آزمون اختصاصی شرکت کنین ، امسال آزمون برگزار شده ، عبارت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین هیوا رو در گوگل سرچ کنین .

هانیه
1399/11/06

سلام خسته نباشید من لیسانس شیمی دارویی دارم می خواستم ببینم سال ۱۴۰۰ برای ارشد دولتی به جز شیمی معدنی بقیه رشته ها با چه درصدهایی امکان قبولیم هست ؟ ممنون میشم جواب بدین و اینکه من شاغل هستم و یک ساله فارغ التحصیل شدم حداقل درصد قبولی برای دولتی رو بی زحمت راهنمایی کنید


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی در کنکور کارشناسی ارشد می تونین از نرم افزار تخمین رتبه  کارشناسی ارشد و نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا استفاه کنین و یا با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین تا شما رو راهنمایی کنن .

حسین
1399/11/05

سلام بنده دو سوال داشتم برای استعداد درخشان باید جزو ۱۵ درصد هم‌ ورودی ها یعنی کل دانشگاه باشی یا هم ورودی و هم رشته خودت ؟ چون من ورودی ۹۷ هستم و از رشته خودم فقط کلاس خودمون هستیم یعنی باید جزو ۱۵ درصد کلاس خودمون بشم ؟؟ سوال دوم اینه اگر در پایان ترم ۶ شرایط رو داشته باشم می توانم از دانشگاهی پذیرش بگیرم برای سال بعد یا حتما باید سال آخر باشم برای درخواست به دانشگاه ها برای استفاده از استعداد درخشان ؟؟ هر دو سوال برام حیاتی هست ممنون میشم دقیق جواب بدید هر دو رو ممنون


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای شرکت در پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور ( استعدادهای درخشان ) دانشجویان متقاضی باید جزء ۱۵ درصد برتر دانشجویان ‎هم ‌ورودی و هم رشته ای خود بر اساس سه چهارم واحدهای گذرانده‌ شده تا پایان نیمسال ششم باشند و حداکثر در مدت ۸ نیمسال فارغ‎ التحصیل شده و برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش ‎آموختگی تقاضای پذیرش کنند .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 40000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©