نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد

نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد

آن دسته از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 99 که به دنبال تخمین رتبه خود بر اساس درصد دروس هستند ، می توانند از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده نمایند . این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده ، در بازه های زمانی مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و رتبه تقریبی داوطلب را با کم ترین درصد خطا نشان می دهد . 

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد 99

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد 99

پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد آن چه سرنوشت داوطلبان را تعیین کرده و در گزینش نهایی تاثیر بسزایی خواهد داشت ، رتبه اکتسابی آن ها در زیرگروه های مختلف مجموعه امتحانی انتخابی می باشد که در اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد در کارنامه منتشر شده درج می شود . این رتبه که وضعیت داوطلبان را نسبت به سایر رقبا نشان می دهد ، از مقایسه تراز متقاضیان با یک دیگر به دست می آید . بر این اساس هر چه تراز اکتسابی داوطلب ، بالاتر و به تبع آن رتبه داوطلب ، پایین تر باشد ، شانس قبولی او بیش تر می باشد .

بسیاری از متقاضیان پس از انتشار دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد به دنبال محاسبه رتبه خود بر اساس درصد دروس می باشند . هم چنین برخی داوطلبان از هم اکنون در آزمون های آزمایشی شرکت کرده و به دنبال تخمین رتبه خود بر اساس نتیجه اکتسابی در این آزمون ها هستند . نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد هیوا بر این اساس تهیه شده و به دلیل آن که با تحلیل و بررسی کارنامه های واقعی داوطلبان سال گذشته طراحی شده ، رتبه شما را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .

در این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده با وارد کردن گروه آزمایشی ، رشته امتحانی و درصد دروس ، رتبه تخمینی داوطلب نشان داده می شود . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تمام تجربیات خود را برای طراحی این نرم افزارها به کار گرفته اند تا شما را در موفقیت هر چه بیش تر در آزمون کارشناسی ارشد 99 یاری نمایند .


در حال حاضر داوطلبان رشته های زبان و ادبیات فارسی ، زبان عربی ، علوم اقتصادی ، علوم ورزشی ، الهیات و معارف اسلامی - علوم قرآن و حدیث ، الهیات و معارف اسلامی - فقه و حقوق ، علوم تربیتی ، زبان انگلیسی ، مدیریت جهانگردی ، حقوق ، روانشناسی ، حسابداری ، مددکاری اجتماعی ، مدیریت ، مشاوره ، مدیریت کسب و کار ( MBA ) و امور شهری ،زیست شناسی سلولی و مولکولی ، مهندسی برق ، مهندسی شیمی ، مهندسی صنایع ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی فناوری اطلاعات ( IT ) ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی ، علوم و مهندسی باغبانی ، علوم و مهندسی صنایع غذایی ، برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری ، معماری ، هنرهای نمایشی و سینما ، هنرهای تصویری طراحی ، هنرهای پژوهشی و صنایع دستی و هنرهای ساخت و معماری می توانند با استفاده از این نرم افزار ، رتبه خود را تخمین بزنند .

 

نکته : دقت داشته باشید در برخی رشته گرایش ها ، ضرایب دروس امتحانی تغییر کرده اما با توجه به این که محاسبه آماری ما بر اساس اطلاعات کارنامه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97 و 98 می باشد ، این نرم افزار بر اساس ضرایب سال گذشته طراحی شده است . سوالات متداول


1- نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد به تفکیک گروه های آزمایشی ارائه شده است ؟

بله این نرم افزار بر اساس اطلاعات کارنامه رشته های پنج گروه آزمایشی علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی و هنر طراحی شده که بدین منظور می توانید گروه آزمایشی مورد نظر را در قسمت مربوطه وارد نمایید .2- چه زمانی می توان از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده کرد ؟

داوطلبان هم قبل از زمان برگزاری آزمون و هم پس از آن می توانند از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده نمایند که جزئیات بیشتر آن در متن مقاله قرار داده شده است .3- نرم افزار تخمین رتبه ارشد رتبه داوطلب را به صورت دقیق تخمین می زند ؟

مطابق متن مقاله این نرم افزار بر اساس اطلاعات کارنامه داوطلبان سال گذشته طراحی شده و رتبه متقاضیان را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .


مطالب مرتبط:

برچسب ها:
کارشناسی ارشد نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد 99 تخمین رتبه
نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 463
ali
1399/07/23

چرا نرم افزار تخمین رتبه برا مهندسی مواد و متالورژی نیست؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته هایی که جامعه آماری دقیق و وسیعی از نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 موجود نبوده در نرم افزار قرار نگرفته .

Fatemeh
1399/07/23

سلام من دانشجوی کارشناسی بهداشت عمومی هستم برای ارشد رشته آموزش بهداشت را انتخاب کنم بهتر است یا اپیدمیولوژی ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . انتخاب رشته یک موضوع بسیار مهمه باید با توجه به علاقه ، استعداد و هدفی که دارین بهترین رشته رو انتخاب کنین ، می تونین با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین تا شما رو راهنمایی کنن ، توصیه میشه در مقطع کارشناسی ارشد در همان رشته ای که در مقطع کارشناسی تحصیل کردین ادامه تحصیل بدین .

موسوی
1399/07/20

سلام : با رتبه 81 ارشد رشته بیوتکنولوژی کشاورزی، احتمال قبولی در دانشگاه های تهران وجود داره ؟ چه دانشگاهی؟ با تشکر


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی می تونین از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا استفاده کنین .

فاطمه
1399/07/20

سلام ، من ترم آخر کارشناسی فقه و حقوق هستم با استفاده از سهمیه رتبه های برتر می تونم ارشد بدون کنکور گرایش های حقوق شرکت کنم؟؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین در پذیرش بدون کنکور ( ویژه دانشجویان استعدادهای درخشان ) رشته های مجموعه فقه و حقوق شرکت کنین .

درسا
1399/07/19

سلام من لیسانس میکروبیولوژی گرفتم با معدل ۱۸ برای ارشد نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم و تفاوت ژنتیک و ژنتیک پزشکی چیه؟ از میکروب میشه رشته دیگه ای ازمون ارشد داد ؟ بیشتر رشته ای و می خوام که هم تو بیمارستان بتونم فعالیت کنم هم ازمایشگاه بیشتر دوست دارم بتونم بالاسر بیمار برم و تو بیمارستان باشم دقیق نمیدونم چه رشته ای به دردم میخوره؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های زیادی تحصیل کنین ، در صورتی که قصد فعالیت در آزمایشگاه رو دارین ، می تونین در رشته هماتولوژِی تحصیل کنین .

حاجی
1399/07/15

سلام خسته نباشید، یه سوال داشتم داوطلبان برای مقطع ارشد عمران دانشگاه جامع امام حسین چجوری باید ثبت نام کنن؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . باید در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه عمران شرکت کنین و زمان انتخاب رشته کد رشته / محل مربوط به دانشگاه امام حسین (ع) رو در فرم انتخاب رشته تون وارد کنین .

محمد
1399/07/15

با سلام از فامیل ما رتبه پانصد آورده وتوی اعلام نتایج شرایط خاص به مصاحبه دعوت نشد و تو انتخاب رشته فقط فرهنگیان زده ودوستش هم مبین آورده خواستم توضیح بدهید شرایط این ها چه جوری میشه ممنون


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . داوطلب مورد نظر احتمالا در اولویت های قبل از دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده و یا داوطلبی با تراز بالاتر از تراز ایشان وجود داشته به همین دلیل به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت نشدن .

هانا
1399/07/07

سلام خسته نباشید . من کارشناسی تربیت بدنی دارم و می خوام ارشد بخونم . می خوام گرایش درسی مو تغذیه انتخاب کنم و دانشگاه دولتی بین الملی قزوین رو می خوام میشه لطف کنید راهنمایی کنید چه رتبه ای می خواد


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای اطلاع از رتبه قبولی رشته / محل مورد نظرتون می تونین از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا استفاده کنین و یا با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .

پری nnnn
1399/06/27

با سلام و خسته نباشی . من دانشگاه شاهد تهران روزانه رشته اگرواکولوژی دعوت به مصاحبه شدم حالا می تونم منتظر جواب بقیه دانشگاه هایی که انتخاب رشته کردم بمونم ببینم اونا چی میشه و اینکه این رشته رو دانشگاه چمران اهواز هم داره اگه بخوام می تونم انتقالی بگیرم ?


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در صورتی که قصد تحصیل در دانشگاه مورد نظر رو دارین باید در مصاحبه شرکت کنین ، نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد همزمان اعلام میشه .

فتاح
1399/06/22

سلام معمولا تا چه رتبه ای در دانشگاه جامع امام حسین مقطع ارشد ، برای رشته حسابداری شانس قبولی وجود دارده؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . با توجه به اینکه پذیرش در دانشگاه امام حسین در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون کتبی و مصاحبه اختصاصی صورت می گیره ، رتبه دقیقی رو نمی تونیم برای قبولی در این دانشگاه تعیین کنیم .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©