نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد

نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد

آن دسته از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 99 که به دنبال تخمین رتبه خود بر اساس درصد دروس هستند ، می توانند از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده نمایند . این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده ، در بازه های زمانی مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و رتبه تقریبی داوطلب را با کم ترین درصد خطا نشان می دهد . 

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد 99

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد 99

پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد آن چه سرنوشت داوطلبان را تعیین کرده و در گزینش نهایی تاثیر بسزایی خواهد داشت ، رتبه اکتسابی آن ها در زیرگروه های مختلف مجموعه امتحانی انتخابی می باشد که در اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد در کارنامه منتشر شده درج می شود . این رتبه که وضعیت داوطلبان را نسبت به سایر رقبا نشان می دهد ، از مقایسه تراز متقاضیان با یک دیگر به دست می آید . بر این اساس هر چه تراز اکتسابی داوطلب ، بالاتر و به تبع آن رتبه داوطلب ، پایین تر باشد ، شانس قبولی او بیش تر می باشد .

بسیاری از متقاضیان پس از انتشار دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد به دنبال محاسبه رتبه خود بر اساس درصد دروس می باشند . هم چنین برخی داوطلبان از هم اکنون در آزمون های آزمایشی شرکت کرده و به دنبال تخمین رتبه خود بر اساس نتیجه اکتسابی در این آزمون ها هستند . نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد هیوا بر این اساس تهیه شده و به دلیل آن که با تحلیل و بررسی کارنامه های واقعی داوطلبان سال گذشته طراحی شده ، رتبه شما را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .

در این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده با وارد کردن گروه آزمایشی ، رشته امتحانی و درصد دروس ، رتبه تخمینی داوطلب نشان داده می شود . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تمام تجربیات خود را برای طراحی این نرم افزارها به کار گرفته اند تا شما را در موفقیت هر چه بیش تر در آزمون کارشناسی ارشد 99 یاری نمایند .


در حال حاضر داوطلبان رشته های زبان و ادبیات فارسی ، زبان عربی ، علوم اقتصادی ، علوم ورزشی ، الهیات و معارف اسلامی - علوم قرآن و حدیث ، الهیات و معارف اسلامی - فقه و حقوق ، علوم تربیتی ، زبان انگلیسی ، مدیریت جهانگردی ، حقوق ، روانشناسی ، حسابداری ، مددکاری اجتماعی ، مدیریت ، مشاوره ، مدیریت کسب و کار ( MBA ) و امور شهری ،زیست شناسی سلولی و مولکولی ، مهندسی برق ، مهندسی شیمی ، مهندسی صنایع ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی فناوری اطلاعات ( IT ) ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی ، علوم و مهندسی باغبانی ، علوم و مهندسی صنایع غذایی ، برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری ، معماری ، هنرهای نمایشی و سینما ، هنرهای تصویری طراحی ، هنرهای پژوهشی و صنایع دستی و هنرهای ساخت و معماری می توانند با استفاده از این نرم افزار ، رتبه خود را تخمین بزنند .

 

نکته : دقت داشته باشید در برخی رشته گرایش ها ، ضرایب دروس امتحانی تغییر کرده اما با توجه به این که محاسبه آماری ما بر اساس اطلاعات کارنامه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97 و 98 می باشد ، این نرم افزار بر اساس ضرایب سال گذشته طراحی شده است . سوالات متداول


1- نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد به تفکیک گروه های آزمایشی ارائه شده است ؟

بله این نرم افزار بر اساس اطلاعات کارنامه رشته های پنج گروه آزمایشی علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی و هنر طراحی شده که بدین منظور می توانید گروه آزمایشی مورد نظر را در قسمت مربوطه وارد نمایید .2- چه زمانی می توان از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده کرد ؟

داوطلبان هم قبل از زمان برگزاری آزمون و هم پس از آن می توانند از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد استفاده نمایند که جزئیات بیشتر آن در متن مقاله قرار داده شده است .3- نرم افزار تخمین رتبه ارشد رتبه داوطلب را به صورت دقیق تخمین می زند ؟

مطابق متن مقاله این نرم افزار بر اساس اطلاعات کارنامه داوطلبان سال گذشته طراحی شده و رتبه متقاضیان را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .


مطالب مرتبط:

برچسب ها:
کارشناسی ارشد نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد 99 تخمین رتبه
نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 425
سرو
1399/05/15

سلام چرا مجموعه طراحی شهری در گرایش های هنر نیست؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . به دلیل اینکه آمار دقیقی از نتایج کنکور کارشناسی ارشد مجموعه طراحی شهری در کنکورهای سال های 97 و 98  نداشتیم مجموعه طراحی شهری در نرم افزار قرار نگرفته .

محفوظ47
1399/05/15

سلام آزمون دکتری، سهمیه جانبازان دارد ؟ برای اینکه بتونم قبول بشم راهنماییم کنین از همین حالا چه اقداماتی انجام دهم.


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در کنکور دکتری سهمیه ایثارگران 5% و 25% لحاظ میشه .

alireza
1399/05/14

چجوری بفهمیم که سهمیه ۵ درصد چه کمکی می کنه یعنی با سهمیه ۵ درصد تخمین رتبه چی می شد؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در نرم افزار می تونین سهمیه تون رو انتخاب کنین تا نرم افزار رتبه شما رو بر اساس سهمیه تخمین بزنه .

ساحل
1399/05/03

سلام من رشتم روانشناسی هستش مدرک کارشناسیمو از دانشگاه پیام نور گرفتم و ارشد بالینی رو از دانشگاه الزهرا تهران . می خواستم بدونم می تونم کنکور دکتری روانشناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنم. دبیر آموزش و پرورش هم هستم با تشکر


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . شما می تونین در کنکور دکتری وزارت بهداشت رشته روانشناسی بالینی شرکت کنین .

..
1399/04/28

سلام.برای تخمین رتبه ارشد ریاضی رشته علم داده سال 99 چیکار کنم؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در صورتی که رشته مورد نظر شما در نرم افزار قرار نگرفته ، برای تخمین رتبه و تعیین شانس قبولی می تونین با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .

Rozhin
1399/04/21

سلام نمیدونم من چرا نمی تونم استفاده کنم ازش لطفا بگید در ارشد جزا و جرم شناسی با درصدهای زیر رتبه احتمالیم چقد میشه و کجا قبول میشم آیین دادرسی کیفری 73جزا عمومی 53 جزا اختصاصی 75 متون فقه 28 و متون حقوقی 0


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تخمین رتبه و تعیین شانس قبولی می تونین با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .

فيزيكيتونم
1399/04/17

سلام چرا فیزیک 98 نداره؟ تخمینش برای 97 هست


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته هایی که فقط آمار دقیقی از نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 و یا 98 موجود بوده نرم افزار بر اساس  نتایج کنکور همان سال شانس و رتبه قبولی رو تعیین می کنه .

مهدی
1399/04/08

سلام من فیزیولوژی ورزش رتبم 1 تا 80 شده چرا می نویسه خوشبینانه دانشگاه سمنان


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بر اساس نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 شما به صورت خوشبینانه در دانشگاه سمنان شانس قبولی دارین .

محمدرضا
1399/03/24

سلام و عرض خسته نباشید به شما عزیزان بنده در مورد رشته طراحی مد ولباس یه سری اطلاعاتی می خواستم بدونم کلا چطور رشتیه هست لطفا یه توضیح بدید ممنون میشم


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین در مقطع کارشناسی ارشد در رشته طراحی پارچه و لباس تحصیل کنین پذیرش در  این رشته از طریق آزمون کتبی و آزمون عملی صورت می گیره .

فرنوش
1399/03/20

سلام لطفا رشته ی طراحی شهری هم بذارید. ممنون


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن ۵۳۸۱۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©