نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ به منظور اولویت بندی انتخاب های خود می توانند از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد استفاده نمایند. این نرم افزار بر اساس آمار قبولی داوطلبان سال گذشته طراحی شده و شانس قبولی متقاضیان را بر اساس رتبه اکتسابی آن ها تخمین می زند.

برای مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401

برای مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401

کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، از اهمیت و حساسیت مرحله انتخاب رشته ارشد به خوبی آگاه هستند . بر این اساس بسیاری از متقاضیان ، پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد به دنبال انتخاب رشته ای متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود می باشند.

 

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا به منظور تسهیل در امر انتخاب رشته و افزایش آگاهی داوطلبان در این خصوص، نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد را طراحی کرده اند. این نرم افزار بر اساس آمار واقعی داوطلبان سال گذشته تهیه  شده و راهنمای مناسبی برای متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد 1401 می باشد.

 

برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا کافی است گروه امتحانی، رشته امتحانی و رتبه خود را وارد نموده و شانس قبولی خود را در رشته محل های مختلف در سه بازه بدبینانه، منطقی و خوشبینانه مشاهده نمایید.

 

با توجه به این که جامعه آماری شرکت کننده در آزمون و ظرفیت رشته محل ها هر ساله تغییر می یابد، این نرم افزار به طور صد در صد قبولی شما را در رشته محل مورد نظر تضمین نخواهد کرد اما راهنمای مناسبی برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ می باشد که به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار داده ایم.

 

سوالات متداول


1- نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد بر چه اساسی طراحی شده است ؟

مطابق متن مقاله این نرم افزار بر اساس اطلاعات قبولی داوطلبان سال گذشته طراحی شده و شانس قبولی متقاضیان را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .2- برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ارشد چه اطلاعاتی مورد نیاز است ؟

داوطلبان برای استفاده از قابلیت های نرم افزار باید رتبه اکتسابی خود را وارد نمایند که جزئیات بیشتر آن در متن مقاله شرح داده شده است .3- تخمین محل قبولی داوطلبان بر چه اساسی صورت می گیرد ؟

مطابق متن مقاله تخمین محل قبولی متقاضیان در سه بازه خوشبینانه ، منطقی و بدبینانه صورت گرفته و به همراه زیرگروه های مربوطه نمایش داده می شود .


مطالب مرتبط:


نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 498
علیرضا
1401/02/08

کاش پردیس ها رو هم میذاشتید


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . دانشگاه ها و رشته هایی که آمار دقیقی از نتایج قبولی شون موجود بوده در نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد قرار گرفتن .

مجتبی
1401/02/06

سلام من در تاریخ ۳۱  تیر ۱۴۰۰ مدرک کارشناسیم رو دریافت کردم و ۱۰ ترمه درسم رو تموم کردم و برای کنکور ثبت نام نکرده بودم و برای شرکت در کنکور ۱۴۰۱ ثبت نام کردم میخاستم بپرسم از لحاظ مشمولیت نظام وظیفه دچار مشکل نمیشم ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . مشکلی برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 1401 ندارین .

علی اکبر
1400/11/02

سلام وقت بخیرمی خواستم بدونم با رتبه ۴۰۰۰ ارشد روانشناسی پیام نور قبول میشم یا نه ؟؟ ممنون


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی در کنکور کارشناسی ارشد از نرم افزار استفاده کنین .

بهروز
1400/10/26

با سلام بنده ترم اخر حقوق هستم . می خواستم ببینم من در کارشناسی ارشد می تونم شرکت کنم .


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین در کنکور کارشناسی ارشد سال 1401 شرکت کنین .

پارسا
1400/10/04

سلام بنده ۳ واحدم میمونه و اونا رو باید مهر ماه معرفی به استاد بگیرم ایا پس از قبولی در کنکور می تونم در دانشگاه ثبت نام کنم ؟ ممنون


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در صورتی که حداکثر تا 1401/6/31 فارغ التحصیل نمیشین ، نمی تونین در فرم انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد رشته / محل های نیمسال اول رو انتخاب کنین .

کرمی نیا
1400/07/27

سلام چرا رشته hse نرم افزار نداره ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته هایی که جامعه آماری دقیقی از نتایج قبولی شون در کنکور کارشناسی ارشد سال گذشته موجود نبوده در نرم افزار قرار نگرفته .

مهر
1400/06/29

در صورتی که تا اخر شهریور ماه فارغ التحصیل نشیم و ۳ مهر فارغ التحصیل بشیم می تونیم بعد اومدن نتایج انتخاب رشته ثبت نام کنیم یا نه باید انصراف بدیم از تایید نهایی؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در صورتی که مهر ماه فارغ التحصیل میشین در صورت قبولی در کنکور کارشناسی ارشد می تونین در دانشگاه ثبت نام کنین .

بنفشه
1400/06/28

سلام من متاسفانه موفق به انتخاب رشته در كارشناسی ارشد نشدم امكان تمديد يا راه حلي وجود دارد؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد تمدید نمیشه ، فقط می تونین از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش درخواست بدین ممکنه برای شما فرصت انتخاب رشته در نظر گرفته شه .

دانشجو
1400/06/28

سلام من کنکور ارشد مهندسی عمران شرکت کردم و از طرف دانشگاه امام حسین دعوت به مصاحبه شدم . می خواستم بدونم اگر در مصاحبه شرکت نکنمانتخاب رشته من کلا لغو میشه یا اینکه در مابقی انتخاب هام زمان اعلام نتایج آخر مهرماه شانس قبولی دارم ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین در مصاحبه دانشگاه امام حسین شرکت نکنین اولویت های بعدی فرم انتخاب رشته کارشناسی ارشد شما بررسی میشه .

ایران
1400/06/27

با سلام خدمت کارشناسان محترم بنده در آزمون کارشناسی ارشد رشته عمران کد  ۱۲۶۴ شرکت نموده و رتبه بدون سهمیه ۳۴۹۱ و در سهمیه ۳۰۷۱ رو کسب نموده در صورتی که من شرکت کننده آزاد بودم و از سهمیه استفاده ننموده ام رتبه اصلی من کدام محاسبه می شود در انتخاب رشته ؟ با تشکر


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در صورتی که سهمیه خاصی نداشتین فرم انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد شما با سهمیه آزاد چک میشه .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 70000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©