نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسریسوالات متداول


1- ✔️ نرم افزار تخمین رتبه هیوا برای کدام گروه های آزمایشی طراحی شده است ؟

✔️ در حال حاضر امکان تخمین رتبه با استفاده از این نرم افزار برای داوطلبان گروه های آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی فراهم است .2- ✔️ نرم افزار تخمین رتبه هیوا تا چه میزان دقیق می باشد؟

✔️ این نرم افزار به دلیل استفاده از همه داده های کارنامه های سال گذشته نزدیک ترین رتبه را بر اساس کنکور 98 در اختیار داوطلبان قرار می دهد .3- ✔️ استفاده از نرم افزار تخمین رتبه چه تاثیری بر برنامه ریزی کنکور دارد ؟

✔️ با استفاده از این نرم افزار و مقایسه آن با رتبه لازم برای رشته دلخواه می توان نقاط ضعف خود را در مدت زمان باقی مانده تا کن​کور تقویت نمود .


مطالب مرتبط


برچسب ها:
تخمین رتبه نرم افزار تخمین رتبه
نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 8076
بنده خدا
1400/07/03

سلام من رشتم انسانی هست خواستم بدونم که اگه رتبم 10051 تا 9730 در زیر گروه 5 باشه ترازم چنده ؟؟؟ و یک سوال دیگه آیا با این رتبه می توانم دانشگاه فرهنگیان آموزش ابتدایی در بیام ؟؟؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین با استفاده از نرم افزار تبدیل رتبه و تراز هیوا رتبه رو به تراز تبدیل کنین ، رتبه های قبولی دانشگاه فرهنگیان متفاوته به وضعیت رقبای شما بستگی داره .

عسل
1400/07/01

سلام من فرهنگیان قبول شدم و یه ترم از رشته ای که در دانشگاه آزاد می خونم موند می تونم ترم پاییز از دانشگاه فرهنگیان مرخصی بگیرم تا این ترم آخرم تموم بشه ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . شما نمی تونین به صورت همزمان در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه آزاد تحصیل کنین باید از دانشگاه آزاد انصراف بدین .

Erfan
1400/07/01

سلام خواستم بدونم اگه روانشناسی رو 85 درصد ، دینی رو 40 درصد ،اقتصاد 30 درصد ،فلسفه 28 درصد ،علوم اجتماعی 25،ریاضی 15 ،ادبیات عمومی رو 5 درصد ،تاریخ و جغرافیا 45درصد بزنم دانشگاه فرهنگیان آموزش ابتدایی در میام منطقه 3 هم هستم رشته انسانی


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . مشخص نیست قبولی شما در دانشگاه فرهنگیان به رتبه کنکور و نمره مصاحبه شما و رقبای شما بستگی داره .

سودابه
1400/07/01

سلام وقت بخیر، خواستم بدونم من با رتبه ۶۹۳۶ و تراز ۸۰۶۴ شانس قبولی تو رشته دبیری رو دارم منطقه 3 هستم رشته ام انسانی هست ، از شهرستان های تهران


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . شما به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شدین بنابراین شانس قبولی دارین ، قبولی شما به رتبه کنکور و نمره مصاحبه شما و رقبای شما بستگی داره .

Mahsa
1400/07/01

سلام ، نهایت آخرین رتبه مجاز شرکت در پزشکی آزاد چقدر باید باشه منطقه سه و اذربایجان شرقی هستم


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . آخرین رتبه مجاز به شرکت در پذیرش رشته پزشکی دانشگاه آزاد مشخص نیست .

ابوالفضل
1400/06/30

سلام خسته نباشید من رتبه  ۳۴۰۰ شدم و تراز ۸۰۰۰ منطقه ۱ مشهد مصاحبه ام دعوت شدم و مصاحبه تخصصی خوب دادم اما به نظر خودم مصاحبه عمومیو خراب کردم بنظرتون شانسی برا قبولی هست ۱۵۰ تا کد رشته ام فرهنگیان زدم حتی دبیری تربیت بدنی هم ازمونش شرکت کردم و اونم زدم


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . شانس قبولی در دانشگاه فرهنگیان وجود داره ، البته به تراز کنکور و نمره مصاحبه شما و رقبای شما بستگی داره .

amir
1400/06/30

سلام من پرستاری تعهد خدمت هستم ورودی نیمسال دوم 99 با سهمیه 5 درصد کنکور سوالم اینه که تعهد خدمت برای کسی که سهمیه 5 درصد داره و فرزند ایثارگر و جانباز زیر 25 درصده چند ساله و آیا مثل افراد دیگه که تعهد دارن سه برابر مدت تحصیله یا فرق داره؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . شما در رشته پرستاری تعهدی تحصیل می کنین بنابراین مدت زمان تعهد شما مانند سایر پذیرفته شدگان رشته های تعهدی هستش .

Ali
1400/06/30

سلام خسته نباشید می خواستم بدونم با سهمیه ۲۵ درصد رتبه زیر گروه یک ۵۰۸ و تراز زیر گروه یک ۴۹۲۵ احتمال قبولی پرستاری دانشگاه ازاد رو دارم ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بر اساس نتایج پذیرش دانشگاه آزاد شانس قبولی شما متوسطه .

باقری
1400/06/29

سلام من امسال پایه نهم هستم و انتخاب رشته دارم می خوام رشته تجربی رو انتخاب کنم برای ورود به رشته تجربی چیکار باید کنم یعنی باید کدوم کتاب هام نمرم خوب باشه و مثلا اون کتابی که میگین باید نمرت خوب باشه نمره خوب یعنی چند تا چند باید بگیرم


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . انتخاب رشته پایه نهم به امتیازات فرم هدایت تحصیلی شما بستگی داره ، در این فرم نظر شما ، والدین و مشاوره مدرسه و وضعیت تحصیلی تاثیر گذاره ، برای انتخاب رشته تجربی باید در دو درس ریاضی و علوم نمرات خوبی کسب کنین ، باید حداقل میانگین نمرات پایه هفتم ، هشتم و نهم درس علوم 14 و ریاضی 13 باشه .

حمید
1400/06/28

سلام من مجاز به دانشگاه فرهنگیان شدم انتخاب رشته هم کردم ولی چرا دعوت به مصاحبه نشدم چرا؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . ممکنه در یکی از اولویت های بالاتر پذیرفته شدین و یا تراز شما از تراز سایر داوطلبین کمتر بوده به همین دلیل به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت نشدین .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 50000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©