سوالات امتحانی

برای موفقیت در آزمون های مدارس علاوه بر مطالعه دقیق کتاب های درسی ، حل نمونه سوالات امتحانی برای آن درس از اهمیت زیادی برخوردار است . کارشناسان سامانه مشاوره هیوا برای رفاه حال دانش آموزان نمونه سوال امتحانی سال های گذشته را در مقاطع مختلف جمع آوری کرده و به صورت کاملا رایگان در اختیار دانش آموزان قرار داده است .
برای استفاده از این نمونه سوالات می توانید بر روی پایه تحصیلی خود کلیک کرده و با انتخاب درس مربوطه نمونه سوالات آن درس را دانلود کنید .

نمونه سوالات ابتدایینمونه سوالات متوسطه دوره اولنمونه سوالات متوسطه دوره دوم

سوالات متداول :
1 . برای موفقیت در آزمون های مدرسه مطالعه کتاب درسی کافی است ؟
علاوه بر مطالعه کتاب درسی و حل تمرین های آن داوطلبان باید نمونه سوالات سال های گذشته را هم مرور کنند که در این مقاله برای تمامی مقاطع نمونه سوالات سال های گذشته قرار داده شده است .

2. آیا نمونه سوالات سایر مدارس نیز می تواند برای موفقیت در امتحانات مفید باشد ؟
با توجه به اینکه سوال امتحانی در هر مدرسه بر اساس بارم بندی اعلام شده توسط آموزش و پرورش طراحی می شود به همین دلیل توصیه می شود قبل از امتحان هر درس نمونه سوال سایر مدارس نیز حل شود که در این صفحه نیز قرار داده شده است .

3. داوطلبان امتحانات نهایی نیزمی توانند از این نمونه سوالات استفاده کنند ؟
با توجه به اینکه امتحانات نهایی به صورت سراسری و با بارم بندی هماهنگ طراحی می شود پس بهترین منبع نمونه سوالات امتحان نهایی ارایه شده در این صفحه است .


ارتباط با ما

در صورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 180000 ریال ) در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©