Warning: Unterminated comment starting line 305 in /home/heyvagro/domains/heyvagroup.com/public_html/news.php on line 305
انتخاب رشته دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

اهمیت و حساسیت انتخاب رشته دانشگاه آزاد و همچنین تفاوت های چشمگیر آن با انتخاب رشته کنکور سراسری موجب شده است که در این صفحه به توضیحاتی مانند : راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد، تراز اخرین نفر قبولی در سهمیه عادی، ایثارگران و بسیج فعال، نرم افزار تخمین رتبه و انتخاب رشته دانشگاه آزاد، نحوه تاثیر سهمیه بسیج فعال در قبولی و تراز اخرین نفر قبولی در انتخاب رشته دانشگاه ازاد و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بپردازیم.

ارتباط با ما

در صورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 180000 ریال ) در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©