نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکترا آزاد ۱۴۰۲ می توانند کد رشته محل های موجود در دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد را اولویت بندی نموده و با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد​ مجازی و رایگان هیوا، محدوده شانس دعوت به مصاحبه خود را مشاهده نموده و با دقت بیشتری فرم انتخاب رشته را در سایت آزمون تکمیل نمایند.

 

برای مشاوره نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

برای مشاوره نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

متقاضیان انتخاب رشته دکترا دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ می توانند پس از اعلام نتایج اولیه دکتری با بررسی نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مجازی و رایگان 1402، بر اساس آمار اختصاصی ای که مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از کارنامه های انتخاب رشته این دانشگاه در سال گذشته جمع آوری نموده، انتخاب رشته ای با شانس قبولی بالا انجام دهند.

 

نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ بر اساس آمار اختصاصی ای که مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از کارنامه های انتخاب رشته این دانشگاه در سال گذشته جمع آوری نموده، تهیه شده است. متقاضیان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1402 می توانند پس از اعلام نتایج اولیه دکترا با بررسی آمار های موجود در این نرم افزار، انتخاب رشته ای با شانس قبولی بالا انجام دهند.

 

داوطلبان بعد از ورود به محیط نرم افزار انتخاب رشته دکتری آزاد و وارد کردن اطلاعات گروه امتحانی، نام رشته، نوع سهمیه و تراز که در کارنامه آزمون دکترا موجود می باشد، می توانند رشته محل هایی که در آن ها شانس قبولی دارند را در سه محدوده بدبینانه، منطقی و خوشبینانه مشاهده نمایند.

 

این نرم افزار مجازی و رایگان قابل استفاده برای داوطلبان تمامی سهمیه های آزاد، ایثارگران و مربیان می باشد. لازم به ذکر است اطلاعات حاصل از این نرم افزار فقط شانس قبولی را نمایش می دهد که با توجه به ترازهای کسب شده توسط داوطلبان در هر کدرشته و سهمیه های موجود در هر سال قابل تغییر است. داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ می توانند به صورت رایگان از این نرم افزار استفاده نمایند.

 
سوالات متداول


1-  ✔️ خطای نرم افزار مجازی انتخاب رشته دکتری دانشگاه ازاد هیوا چند درصد است؟

✔️ نرم افزار از اطلاعات کارنامه های سال گذشته استخراج شده در نتیجه امکان وجود خطای زیر 5 درصد وجود دارد که به محض دسترسی به اطلاعات کارنامه های ازمون دکترای 1402 این نرم افزار مجددا به روز رسانی خواهد شد.2- ✔️برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دکتری ازاد هیوا چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

✔️داوطلبان برای استفاده از این نرم افزار باید تراز آزمون کتبی دکتری را از کارنامه اولیه استخراج و وارد نرم افزار نمایند که در متن مقاله اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از این نرم افزار گفته شده است.3-  ✔️ شانس قبولی در کدام یک از رشته محل های محدوده خوشبینانه ، منطقی و بدبینانه بیشتر است؟

 ✔️ شانس قبولی داوطلبان به ترتیب ابتدا در محدوده بدبینانه، منطقی و سپس خوشبینانه بیشتر است که می توانید با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد هیوا از بازه هر سه محدوده مطلع شوید.


مطالب مرتبط:


نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 183
عباسی
1400/10/26

عالی

..
1400/02/28

با سلام با رتبه ی ١٨٨ و سهمیه ٥ درصد امكان دعوت به مصاحبه دانشگاه آزاد در رشته ی مديريت بازرگانی وجود دارد؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد از نرم افزار استفاده کنین .

ک-الف
1400/02/09

با سلام با تراز 3802 رشته آگرو تکنولوژی (کشاورزی) و سهمیه ازاد، بطور خوشبینانه و منطقی کجا شانس قبولی هست؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی آزمون دکتری در دانشگاه آزاد از نرم افزار استفاده کنین .

علیرضا صرافی
1400/02/08

سلام با رتبه 2200 و تراز 1100 امید به قبولی هست رشته حسابداری


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد از نرم افزار استفاده کنین .

مهدی
1400/02/08

درود و ارادت جسارتا حد نصاب ( تراز) تعبیه شده در نرم افزار حد نصاب تراز دعوت به مصاحبه ی دانشگاه هاست یا تراز آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه یا تراز آخرین فرد قبول شده ی نهایی دانشگاه؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . حد نصاب تراز دعوت به مصاحبه دانشگاه ها در نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد قرار گرفته .

مرتضی سیامکی
1400/02/06

ببخشید چرا نرم افزار مجموعه مهندسی برق قدرت رو نشون نمیده انتخاب رشته هاشو ؟ من با تراز ۸۴۰ و سهمیه ایثارگران ۲۵درصد می تونم مهندسی برق قدرت آزاد علوم تحقیقات یا دانشگاههای دیگه تهران رو قبول شم؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته / محل متناسب با تراز شما در بانک اطلاعاتی نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد موجود نیست ، بر اساس نتایج آزمون دکتری سال های گذشته شانس این رو دارین که به مصاحبه بعضی از واحدهای دانشگاه آزاد دعوت بشین .

سمیه ناطقی
1400/02/06

با تراز ۸۴۱ و سهمبه ایثارگران ۲۵درصد مهندسی برق قدرت علوم و تحقیقات تهران رو میشه دعوت به مصاحبه شد ؟ نرم افزار نشون نمیده چیزی


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بر اساس نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد در سال های گذشته احتمال این وجود داره که به مصاحبه دانشگاه مورد نظرتون دعوت بشین .

وحید
1400/02/05

با سلام آیا با تراز ۱۴۳۵ در رشته مهندسی شیمی ، در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران شانس قبولی دارم، اطلاعات رشته در نرم افزار موجود نیست...


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بر اساس نتایج آزمون دکتری سال گذشته شانس این رو دارین که به مصاحبه واحد دانشگاه آزاد مورد نظرتون دعوت بشین .

احمدپور
1400/02/05

سلام وقت بخیر رشته سلولی مولکولی با رتبه ۱۵۵و تراز ۱۰۰۳ شانس قبولی دانشگاه آزاد تهران رو دارم ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بر اساس نتایج آزمون دکتری سال های گذشته شانس دعوب به مصاحبه بعضی از واحدهای دانشگاه آزاد وجود داره .

احمدپور
1400/02/04

سلام وقت بخیر چرا تو نرم افزار انتخاب رشته دکتری رشته سلولی و مولکولی نیست با رتبه ۱۵۵و تراز ۱۰۰۳کدوم دانشگاه شانس قبولی دارم؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته هایی که آمار دقیقی از نتایج قبولی شون در آزمون دکتری سال گذشته موجود نبوده در نرم افزار قرار نگرفته ، شانس قبولی در بسیاری از واحدهای دانشگاه آزاد وجود داره .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

در صورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 110000 ریال ) در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©