نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 به منظور اولویت بندی انتخاب های خود می توانند از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد استفاده نمایند . این نرم افزار بر اساس آمار قبولی داوطلبان سال گذشته طراحی شده و شانس قبولی متقاضیان را بر اساس رتبه اکتسابی آن ها تخمین می زند .

برای مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99

برای مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99

کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ، از اهمیت و حساسیت مرحله انتخاب رشته ارشد به خوبی آگاه هستند . بر این اساس بسیاری از متقاضیان ، پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد به دنبال انتخاب رشته ای متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود می باشند .

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا به منظور تسهیل در امر انتخاب رشته و افزایش آگاهی داوطلبان در این خصوص ، نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد را طراحی کرده اند . این نرم افزار بر اساس آمار واقعی داوطلبان سال گذشته تهیه  شده و راهنمای مناسبی برای متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد 99 می باشد .

برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا کافی است گروه امتحانی ، رشته امتحانی و رتبه خود را وارد نموده و شانس قبولی خود را در رشته محل های مختلف در سه بازه بدبینانه ، منطقی و خوشبینانه مشاهده نمایید .

با توجه به این که جامعه آماری شرکت کننده در آزمون و ظرفیت رشته محل ها هر ساله تغییر می یابد ، این نرم افزار به طور صد در صد قبولی شما را در رشته محل مورد نظر تضمین نخواهد کرد اما راهنمای مناسبی برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ می باشد که به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار داده ایم .

سوالات متداول


1- نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد بر چه اساسی طراحی شده است ؟

مطابق متن مقاله این نرم افزار بر اساس اطلاعات قبولی داوطلبان سال گذشته طراحی شده و شانس قبولی متقاضیان را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند .2- برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ارشد چه اطلاعاتی مورد نیاز است ؟

داوطلبان برای استفاده از قابلیت های نرم افزار باید رتبه اکتسابی خود را وارد نمایند که جزئیات بیشتر آن در متن مقاله شرح داده شده است .3- تخمین محل قبولی داوطلبان بر چه اساسی صورت می گیرد ؟

مطابق متن مقاله تخمین محل قبولی متقاضیان در سه بازه خوشبینانه ، منطقی و بدبینانه صورت گرفته و به همراه زیرگروه های مربوطه نمایش داده می شود .


مطالب مرتبط:

برچسب ها:
کارشناسی ارشد نرم افزار رایگان کارشناسی ارشد 99 انتخاب رشته ارشد
نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 435
mina
1399/07/08

سلام با رتبه 400 سهمیه 5% رشته عمران میشه سازه دانشگاه رازی قبول شد ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی در کنکور کارشناسی ارشد می تونین از نرم افزار استفاده کنین و یا با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .

سعید
1399/07/07

سلام. آیا با رتبه ۱۹۰۰ بالینی امکان قبولی در دانشگاه آزاد رو دارم؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی در کنکور کارشناسی ارشد م تونین با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .

رضا
1399/06/27

«آن دسته از متقاضیانی که با توجه به اولویت کد رشته محل های انتخابی شانس قبولی در رشته‌ های انتخابی قبل از کد رشته های شرایط خاص و بورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه) و همچنين دانشگاه شاهد را داشته‌ اند در فهرست معرفی شدگان چند برابر قرار نگرفته‌ اند. بدیهی است این متقاضیان در صورت هر گونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی و با توجه به کارنامه کد رشته محل‌ های انتخابی می‌ توانند با اين سازمان مکاتبه نمایند.» یعنی از کد رشته های قبل از دانشگاه های بورسیه قبول نمیشم ولی سال پیش با رتبه های بدتر از من تو دانشگاهی که بالاتر از دانشگاه مالک زدم قبول شدن .


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد در صورتی که مغایرتی در رتبه و رشته / محلی که پذیرفته شدین وجود داشته باشه ، می تونین به سازمان سنجش درخواست بدین .

آرزو
1399/06/22

سلام وقتتون بخیر من ارشد حسابداری در ضریب 4 (حسابداری بخش عمومی) در دوره روزانه رتبه 166 آوردم احتمال قبولی در پردیس علامه و یا شبانه علامه هست؟ چون فقط علامه داره و من رشته های دیگه رو نمی خوام


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی در کنکور کارشناسی ارشد می تونین با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .

نجمه
1399/06/22

با سلام من گزینه ویرایش را در سامانه ندارم ، لطفا راهنمایی کنید


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . مهلت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد تمام شده .

نجمه
1399/06/22

با سلام در سامانه ارشد قسمت ویرایش برای من وجود نداره لطفا راهنمایی کنید


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . مهلت  انتخاب رشته و ویرایش کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری تمام شده .

مهدی
1399/06/21

با سلام بنده در کنکور کارشناسی ارشد 97 روزانه در رشته زمین شناسی اقتصادی قبول شدم و ثبت نام کردم وبعد از یک هفته انصراف دادم اگر امسال هم در همان رشته یا یکی از رشته های زمین شناسی روزانه قبول شوم آیا می توانم ثبت نام کنم و به صورت رایگان تحصیل کنم یا چون یک بار قبول شدم و نرفتم دیگر نمیتوانم خواهش میکنم جواب من را بدهید با کمال تشکر


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین در کنکور کارشناسی ارشد رشته مورد نظرتون شرکت کنین و در صورت قبولی در دوره روزانه به صورت رایگان تحصیل کنین .

رضا
1399/06/19

سلام با رتبه 36 در سهمیه 5 درصدی و تراز 5079 امکان قبولی در ارشد مشاوره خانواده شبانه فردوسی یا روزانه دانشگاه دیگری هست؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی در کنکور کارشناسی ارشد از نرم افزار استفاده کنین و یا با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .

سهراب
1399/06/18

با سلام با رتبه ۵۰۴۲ از مجموعه مهندسی برق احتمال قبولی در روزانه یا شبانه وجود دارد


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی در کنکور کارشناسی ارشد می تونین از نرم افزار استفاده کنین و یا با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .

سحر
1399/06/18

با سلام و خسته نباشید با رتبه 370 بیماری شناسی گیاهی و220 بیوتکنولوزی شانس قبولی در دوره روزانه و شبانه چقدر است


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی و انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد بهتره از نرم افزار استفاده کنین و یا با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©