نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

نرم افزار تخمین انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ بر اساس آمار کارنامه واقعی رشته های پر متقاضی این دانشگاه تهیه شده و نام رشته و واحد قبولی ارشد دانشگاه ازاد را در اختیار داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 1401 که قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارند قرار می دهد.

برای مشاوره نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

برای مشاوره نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

آن دسته از داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد 1401 به منظور پذیرش در دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد ثبت نام کرده و اکنون مجاز به انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و آزاد شده اند، می توانند با بررسی کارنامه کارشناسی ارشد خود در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز شرکت نمایند.

 

با توجه به اهمیت مرحله انتخاب رشته در مقطع ارشد و نحوه تفسیر رتبه های موجود در کارنامه ارشد، کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پس از بررسی کارنامه های واقعی در دسترس از داوطلبان سال گذشته و آمار قبولی آن ها در واحد های دانشگاه آزاد سراسر کشور، نرم افزاری را تحت عنوان نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد طراحی کرده و به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار داده اند.

 

متقاضیان با توجه به رتبه اکتسابی می توانند شانس قبولی خود را از طریق این نرم افزار تخمین بزنند. برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 کافی است گروه امتحانی، رشته امتحانی، نوع سهمیه و رتبه خود را وارد نموده و نتیجه را مشاهده نمایید. ممکن است این نتایج به دلیل تغییر ظرفیت پذیرش رشته محل ها درخور تغییراتی باشد، از این رو نتایج را در سه بازه بدبینانه ، منطقی و خوشبینانه ارائه داده ایم.

 

داوطلبان توجه داشته باشند که نرم افزار تخمین انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ بر اساس کارنامه رشته های پر متقاضی طراحی شده است. بنابراین ممکن است برخی از داوطلبان امکان دسترسی کامل به محل قبولی برخی از رشته های دانشگاهی را نداشته باشند.

 

همچنین داوطلبانی که قصد انتخاب رشته محل های دانشگاه های سراسری را دارند نیز می توانند به نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مراجعه کرده و از محدوده شانس قبولی خود مطلع شوند .

 

سوالات متداول


1- ✔️ انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد چگونه انجام می شود ؟

✔️ برای رفاه حال داوطلبان، نرم افزاری تحت عنوان نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در متن مقاله قرار داده شده است که داوطلبان می توانند از آن استفاده نمایند.2- ✔️ تخمین محل قبولی رشته های ارشد دانشگاه آزاد بر چه اساسی انجام می شود ؟

✔️ در نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، محل قبولی در سه بازه خوشبینانه، منطقی و بدبینامه نمایش داده می شود.3- ✔️ برای انتخاب رشته ارشد دانشگاه های سراسری چگونه باید از نرم افزار استفاده کرد ؟

✔️ برای انتخاب رشته های کارشناسی ارشد سراسری می بایست به لینک نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد داخل مقاله مراجعه کنید.


مطالب مرتبطنظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 51
..
1400/08/17

سلام.. ببخشید اگر ارشد دانشگاه غیر انتفاعی باشی می تونی از سهمیه استعداد درخشان برای دکترا دانشگاه سراسری استفاده کنی یا نه ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . باید اطلاعیه ثبت نام استعدادهای درخشان دانشگاه های سراسری رو چک کنین بعضی از دانشگاه ها فقط از میان فارغ التحصیلان دانشگاه های خاصی پذیرش دارن .

..
1400/06/16

سلام سهمیه ۲۵ درصدی در نرم افزار انتخاب رشته نیست؟ امکان تماس با تلفن ثابت نیز ندارم لطفا راهنمایی فرمایید


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . عبارت سفارش پکیج مشاوره هیوا رو در گوگل سرچ کنین ، می تونین با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین تا شانس قبولی شما رو در کنکور کارشناسی ارشد در سهمیه ایثارگران 25% تعیین کنن .

N
1400/06/11

سلام . اگه در کارنامه دانشگاه آزاد غیر مجاز شود راه دیگری برای ثبت نام ارشد وجود ندارد ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . باید منتظر بمونین در صورتی که پذیرش بدون کنکور ( بر اساس سوابق تحصیلی ) کارشناسی ارشد برگزار شه ، می تونین در پذیرش شرکت کنین .

سامان باقرزاده
1400/06/11

مهندسی نفت چرا توی نرم افزار نیست


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته هایی که جامعه آماری دقیق و وسیعی از نتایج شون در کنکور کارشناسی ارشد سال گذشته موجود نیست در نرم افزار قرار نگرفته .

Amir
1400/05/31

سلام با جزا عمومی ۲۴/۴ جزا اختصاصی۳۳/۳ آیین دادرسی کیفری۴/۴۴متون فقه۰ با سهمیه ۵ درصد امکان قبولی دانشگاه آزاد وجود داره ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی در کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد از نرم افزار استفاده کنین .

سما
1399/06/27

با سلام . من کارشناسی آسیب شناسی اجتماعی با معدل ۱۸ دار م. می تونم در استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد رشته مشاوره را انتخاب کنم.


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای شرکت در پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد باید رشته ای هم نام و متجانس با رشته تحصیلی تون انتخاب کنین بنابراین نمی تونین رشته مشاوره رو انتخاب کنین .

مریم
1399/06/24

بنده موقع ثبت نام کارشناسی ارشد تاریخ اخذ مدرک و سال ورود به دانشگاه رو برام اشتباه زد که به سازمان سنجش درخواست هم دادم این موضوع رو . ایا دانشگاه ازاد منو رد می کنه یا استعلام می کنه ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . مشکلی ایجاد نمیشه .

محمد گرجی
1399/06/19

سلام وقت بخیر جهت انتخاب رشته ارشد از شما درخواست مشاوره دارم دسترسی به تلفن ثابت ندارم متشکر میشوم کمکم کنید


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . عبارت سفارش پکیج مشاوره هیوا رو در گوگل سرچ کنین .

فرزين
1399/06/18

احتمال قبولی منطقی چند درصد احتمال قبول شدن داره؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بر اساس نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال گذشته در انتخاب های منطقی شانس قبولی شما زیاده البته به رقابت میان رقبای شما بستگی داره .

امین
1399/06/17

سلام با رتبه ۱۲۰۰۰ دانشگاه های غیر انتفاعی یا ازاد اصفهان رشته حقوق خصوصی امکان قبولی هست؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی در کنکور کارشناسی ارشد از نرم افزار استفاده کنین و یا با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

در صورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 80000 ریال ) در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©