نرم افزار تخمین رتبه ( تراز ) آزمون دکتری

نرم افزار تخمین رتبه ( تراز ) آزمون دکتری

داوطلبانی که در آزمون دکتری ۱۴۰۰ شرکت کردند می توانند یک بار پس از انتشار دفترچه سوالات و پاسخنامه کلیدی و بار دیگر پس از اعلام نتایج اولیه این کنکور از نرم افزار تخمین رتبه دکتری هیوا به منظور به دست آوردن تراز تقریبی خود استفاده نمایند . در تهیه این نرم افزار از روشی استفاده شده که کمترین خطای ممکن را در محاسبه تراز تقریبی داوطلبان داشته باشد .

برای مشاوره تخمین رتبه ( تراز ) آزمون دکتری 1400

برای مشاوره تخمین رتبه ( تراز ) آزمون دکتری 1400

هر ساله بعد از برگزاری آزمون دکتری ، سازمان سنجش دفترچه سوالات و پاسخنامه ای آزمون در هر گروه آزمایشی را روی وب سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند . داوطلبان می توانند با مقایسه پاسخنامه منتشر شده و پاسخ های خود ، درصد های دروس امتحانی رشته خود را محاسبه کنند .

برای اینکه داوطلبان مطلع شوند که با درصد های احتمالی ، چه ترازی کسب می کنند و شانس قبولی در کدام دانشگاه های دولتی و آزاد را دارند ، می توانند از نرم افزار تخمین رتبه ( تراز ) دکتری استفاده کنند . این نرم افزار با استفاده از کارنامه های موجود در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تولید شده است .

اصول کار نرم افزار تخمین رتبه ( تراز ) دکتری هیوا بدین صورت است که هر داوطلب با انتخاب نام گروه آزمایشی ، نام رشته ، نوع سهمیه و وارد کردن درصد های هر درس به صورت جداگانه ، می تواند به صورت تقریبی تراز خود را مشاهده کنند .

با توجه به این که مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه های سراسری را تهیه کرده است ، داوطلبان با انتخاب گزینه ی (( با این تراز در کدام دانشگاه های دولتی قبول می شوم ؟ )) ، می تواند شانس های قبولی خود در دانشگاه های سراسری را مشاهده کند .

در حال حاضر داوطلبان رشته های زبان و ادبیات فارسی ، مدیریت آموزشی ، مشاوره ، حسابداری ، حقوق جزا و جرم شناسی ، حقوق خصوصی ، روانشناسی ، مدیریت بازرگانی و راهبردی ، مدیریت دولتی ، روانشناسی تربیتی ، معماری ، پژوهش هنر و آموزش زبان انگلیسی می توانند با استفاده از این نرم افزار ، تراز خود در آزمون را تخمین بزنند .

برای تخمین رتبه آزمون دکتری، کادرهای مشخص شده را تکمیل کنید:


سوالات متداول


1- ✔️ آیا امکان تخمین تراز برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران در آزمون دکتری با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه هیوا وجود دارد ؟

✔️ بله داوطلبان ایثارگر آزمون دکتری نیز می توانند تراز تقریبی خود را با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه دکتری هیوا مشاهده نمایند . بدین منظور در متن مقاله برای انتخاب سهمیه داوطلبان نیز منوی کشویی در نظر گرفته شده است .2- ✔️ نرم افزار تخمین تراز دکترای هیوا در چه مواقعی مورد استفاده است ؟

✔️ داوطلبان می توانند در دو بازه زمانی قبل و بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور دکترا از نرم افزار تخمین رتبه سامانه هیوا استفاده نمایند که جزئیات بیشتر آن در متن مقاله شرح داده شده است .3- ✔️ آیا نرم افزار تخمین رتبه دکتری سامانه هیوا این امکان را در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا بدانند با تراز تقریبی خود به مصاحبه چه دانشگاه هایی دعوت می شوند ؟

✔️ بله نرم افزار تخمین رتبه هیوا این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده تا پس از مشاهده تراز تقریبی خود ، از محدوده شانس دعوت به مصاحبه شدن در دانشگاه های سراسری و آزاد مطلع گردند .


مطالب مرتبط:

برچسب ها:
آزمون دکتری نرم افزار تخمین رتبه دکتری تخمین رتبه تخمین تراز نرم افزار تخمین رتبه دکتری سراسری
نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 238
رضا
1399/12/26

خسته نباشید...فنی مهندسی هیچ رشته ای نیست!؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته هایی که آمار دقیقی از نتایج قبولی شون در آزمون دکتری موجود بوده در نرم افزار قرار گرفته .

علی
1399/12/26

سلام قبلا تخمین تراز رشته های مهندسی روهم داشتید الان چرا حذفش کردید ؟ لطفا دوباره فعالش کنید


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . با توجه به اینکه جامعه آماری دقیقی از نتایج رشته های مهندسی در آزمون دکتری 99 موجود نبوده رشته های مهندسی در نرم افزار قرار نگرفته .

محمد
1399/12/24

با سلام نحوه تبدیل تراز به رتبه چگونه است می خواهم بدانم با این ترازی که به دست آورده ام رتبه ام چند می شود


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . نرم افزاری برای تبدیل تراز به رتبه آزمون دکتری موجود نیست .

Pari
1399/12/20

با تراز ۱۴۰۰امیدی هست قبولی ازاد ؟ روانشناسی ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی می تونین از نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد هیوا استفاده کنین .

زبان لکی
1399/12/20

دوستان عزیز صفحه ی کلید روی گوشی باید انگلیسی باشه یعنی درصد را با عدد انگلیسی وارد کنید البته توی قسمت درصدنویسی این نرم افزار به شکل فارسی درمیاد ولی شما گوشی تون را بزارید روی انگلیسی بسیار دقیق است من سه سالی هست که استفاده می کنم

احسان
1399/12/20

سلام خسته نباشید چرا بیشتر رشته ها در نرم افزارتون نیست؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . رشته هایی که جامعه آماری دقیقی از نتایج قبولی شون در آزمون دکتری موجود نبوده  در نرم افزار قرار نگرفته .

سهیلا
1399/12/20

سلام چرا رشته علوم سیاسی رو نداره ؟ اضافه می کنید تا پیش از کارنامه اولیه که ماهم بتونیم تخمین بزنیم ؟!


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . به دلیل اینکه جامعه آماری دقیقی از نتایج قبولی رشته علوم سیاسی موجود نبوده رشته علوم سیاسی در نرم افزار تخمین رتبه آزمون دکتری قرار نگرفته .

یاسر
1399/12/20

سلام . من در رشته مدیریت بازرگانی و راهبردی شرکت کردم و نرم افزار شما تراز من رو حدود ۵۱۰۰ پیش بینی می کنه ، از اونجایی که من رشته ارشد و لیسانسم فیزیک بوده آیا شانسی در مصاحبه دکتری دارم . نرم افزار شما که حتی حالت بدبینانه دانشگاه های شهرستان ها رو روزانه برای من قبولی آورد ، مثل رشت و اصفهان و...


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . به روند مصاحبه شما و امتیازاتی که کسب می کنین بستگی داره .

میلاد
1399/12/20

سلام من دکتری رواشناسی شرکت کردم و ترازمو با تخمین شما زد 3073 تخصصی 19.2/ استعداد 13.3/ زبان 54.4 نمیدونم سهمیه ایثار 5 درصدیم اعمال میشه یا نه می خواستم مشاوره بگیرم ازتون ولی تلفن ثابت ندارم . اگر لطف کنید بهم ایمیل کنید که چه جوری با مشاورین تون ارتباط بگیرم ممنون میشم . می خواستم شانس خودمو برای قبولی سراسری و آزاد بدونم.


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای ارتباط با مشاوران ما و تعیین شانس قبولی در آزمون دکتری عبارت سفارش پکیج مشاوره هیوا رو در گوگل سرچ کنین .

مهدی
1399/12/20

سلام نرم افزارتون مشکل داره . برای همه با هر نمره ای زیر ۵۰ میزنه چک بفرمایی د.


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . نرم افزار تخمین رتبه آزمون دکتری چک شد ، نرم افزارمشکلی نداره ، درصدها رو به زبان انگلیسی در نرم افزار وارد کنین .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 40000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©