نرم افزار محاسبه درصد

برای استفاده از نرم افزار محاسبه درصد کادرهای زیر را تکمیل نمایید:
 

سامانه مشاوره تحصیلی هیوا امکان محاسبه درصد را برای داوطلبان کنکور سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری از طریق نرم افزار محاسبه درصد فراهم نموده است. داوطلبان می توانند پس از محاسبه درصدهای تقریبی خود از نرم افزارهای تخمین رتبه و انتخاب رشته موجود در سایت هیوا استفاده کرده و تراز و رتبه حدودی شان را نیز تخمین بزنند.سوالات متداول


1- ✔️ نحوه استفاده از نرم افزار محاسبه درصد به چه صورتی است؟

✔️ همانطور که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است، این نرم افزار با وارد کردن تعداد کل سوالات، تعداد پاسخ های صحیح و تعداد پاسخ های غلط میزان درصد را محاسبه می کند.2- ✔️ نمره منفی به چه صورت لحاظ می شود؟

✔️ مطابق متن مقاله هر پاسخ غلط یک امتیاز منفی برای داوطلب دارد که برای اطلاعات بیشتر می توانید به متن مقاله مراجعه کنید.3- ✔️ به سوالات بدون پاسخ امتیاز منفی تعلق می گیرد؟

✔️ خیر همانطور که در متن مقاله توضیح داده شده است به سوالات بدون پاسخ هیچ امتیازی تعلق نمی گیرد.


مطالب مرتبط:

برچسب ها:
محاسبه درصد نرم افزار رایگان نرم افزار مجازی
نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 44
اسور
1400/01/31

سلام بنده ۴ سال مربی حق التدریس در دانشگاه آزاد بودم ۱۱ سال دبیرم و مربی و داور دو و میدانی درجه ۲ کشوری هستم . آیا می توانم از سهمیه مربی استفاده کنم ؟ به چه صورت لطفا راهنمایی کنید


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . مهلت انتخاب سهمیه مربیان در آزمون دکتری تمام شده ، در صورتی که دبیر رسمی و یا پیمانی آموزش و پرورش هستین ، میبایست در فرم ثبت نام آزمون دکتری گزینه مربوطه رو انتخاب می کردین ، می تونین به سازمان سنجش درخواست بدین ممکنه با درخواست شما موافقت شه .

محمد یوسف
1400/01/26

سلام چطور درصد کل کنکور را به دست اوریم با توجه به ضرایب و تعداد دروس


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین با استفاده از نرم افزار محاسبه درصد ، درصد هر درس رو به دست بیارین بعد با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا رتبه و نمره کنکور رو با توجه به درصدهایی که دارین به دست بیارین .

123890
1399/12/26

ببخشید اگه از 15 فروردین بخوام شروع کنم اما دهم رو تموم کردم روزی 12 ساعت بخونم تا وقته کنکور برسه می تونم برسم و قبول بشم رشتم تجربی منطقه 3 می خوام واسه پرستاری تبریزروزانه قبول بشم


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . قبولی شما در کنکور به میزان آمادگی شما بستگی داره ، مدت زمان مطالعه به تنهایی اهمیت نداره کیفیت و بازدهی مطالعه شما اهمیت بیشتری داره .

ابوالفضل زارع مهرجردی
1399/12/24

جوابایی که من سر جلسه ازمون دکتری برا ی دروس تخصصی زدم. رشته امتحانی من حسابداری است.ممنون میشم اگه چک کنین و گزینه های غلطم رو بگی د. ضمنا می توانید بگویید با این سوالاتی که من جواب داده ام درصد و رتبه من چند می شود.سوال ۶: گزینه ۲سوال۱۶:گزینه ۱سوال ۱۷:گزینه ۳سوال ۳۱:گزینه ۱سوال ۳۲:گزینه ۴سوال ۳۴:گزینه ۴سوال ۳۹:گزینه ۱سوال ۴۰:گزینه ۳سوال ۴۱:گزینه ۳سوال ۴۲:گزینه ۲سوال ۴۳:گزینه ۴سوال ۴۴:گزینه ۱سوال ۴۵:گزینه ۳سوال ۴۶:گزینه ۴سوال ۴۷:گزینه ۳سوال ۴۹:گزینه ۴سوال ۵۰:گزینه ۴سوال ۵۱:گزینه ۱سوال ۵۳:گزینه ۱سوال ۵۴:گزینه ۳سوال ۵۷:گزینه ۲سوال ۵۸:گزینه ۳سوال ۶۰:گزینه ۲سوال ۶۲:گزینه ۴سوال ۶۴:گزینه ۲سوال ۶۵:گزینه ۲سوال ۶۷:گزینه ۳سوال ۶۹:گزینه ۴سوال ۶۸:گزینه ۴سوال ۷۰:گزینه ۱سوال ۷۱:گزینه ۱سوال ۷۵:گزینه ۳سوال ۵۶:گزینه ۴سوال ۲۸:گزینه ۲سوال ۲۶:گزینه ۱سوال ۲۴:گزینه ۴


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین با استفاده از نرم افزار محاسبه درصد و نرم افزار تخمین رتبه دکتری هیوا درصد و رتبه کنکور دکتری رو محاسبه کنین .

Nafas
1399/12/20

سلام من پدر بزرگم جانباز 25 درصد هست سهمیه ای چیزی در کنکور بهمن تعلق می گیره ؟ منطقه 3 هستم 1401 کنکورمه


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . سهمیه خاصی به شما تعلق نمی گیره ، می تونین در کنکور سراسری از سهمیه منطقه 3 استفده کنین .

Mahdiye
1399/12/10

سلام وقت بخیراین نرم افزار همه دروس رو ضریب۳ محاسبه می کنه ؟!


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . نرم افزار درصد هر درس رو با توجه به تعداد سوالات مشخص می کنه .

دنیا
1399/11/12

درصدای کنکور هر سال تا چه مقدار تغییر می کنه یعنی الان با این تخمین رتبه دانشگاه هایی که قبول شدم در همین هیوا که زده بودم ممکنه تغییر بسیاری کنن ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . با توجه به اینکه جامعه آماری تغییر می کنه ، هر سال رتبه های کنکور مقداری تغییر می کنه ، ممکنه برای قبولی در هر رشته / محل به رتبه بهتری نیاز داشته باشین .

دنیا
1399/11/11

سلام من درصد گیری تخمین رتبه رو انجام دادم همون رشته همون دانشگاهی بود که دلم می خواست با اینکه درصدا رو کم زدم و رتبه هم از هزار به بالا بود امسال قراره کنکور بودم ممکن امسال هم به همین نحوه باشه و با همین درصدا تو همون دانشگاه که می خوام دربیام


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . هر سال رتبه های کنکور مقداری تغییر می کنه بنابراین بهتره برای قبولی دررشته / محل مورد نظرتون در کنکور سراسری 1400 درصدهای بالاتری در کنکور بزنین و رتبه بهتری در کنکور کسب کنین .

Hadisss
1399/10/25

سلام و خسته نباشید ، ایا دانش اموزی که پدرش فوت کرده و پدر بزرگش قیمشه ، در صورتی که پدر بزرگ ایثارگره ، ایا به نوه ای که قیمشه در کنکور سراسری سهمیه تعلق می گیره ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . به شما در کنکور سراسری سهمیه ایثارگری اختصاص داده نمیشه .

...
1399/10/24

سلام ، یه سوال داشتم ، اگر دانش اموزی که پدرش فوت کرده و پدربزرگش که ایثارگره قَیمش باشه ،ایا به اون دانش اموزم سهمیه تعلق می گیره؟!


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . به شما در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سهمیه ای اختصاص داده نمیشه .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 40000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©