نرم افزار تخمین رتبه ایثارگرانبرای تخمین رتبه ایثارگران بر اساس اطلاعات کنکور 1400 ، کادرهای مشخص شده را تکمیل کنید:
برای تخمین رتبه بر اساس اطلاعات سال 97 ، رشته تحصیلی و منطقه کنکور خود را مشخص کنید:
سوالات متداول


1- ✔️ نرم افزارای تخمین رتبه ایثارگران تا چه حد قابل اعتماد بوده و چقدر خطا دارد؟

✔️ به طور کلی هر چقدر سابقه یک نرم افزار بیشتر باشد نتایج به دست آمده از آن هم قابل اعتماد تر می باشد البته در دقیق ترین نرم افزار ها هم امکان 5 درصد خطا وجود دارد.2- ✔️ نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران، رتبه داوطلب را در کدام گروه های آزمایشی تخمین می زند؟

✔️ در حال حاضر امکان تخمین رتبه داوطلبان در سه گروه آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی فراهم می باشد.3- ✔️ آیا fh نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران می توان قبولی در انواع دانشگاه ها را محاسبه کرد؟

✔️ بله، نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران هیوا این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده تا پس از مشاهده رتبه تقریبی خود، از محدوده شانس قبولی خود در دانشگاه های سراسری مطلع گردند.


مطالب مرتبط:
ویدیوهای مرتبط:
نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 1545
محمد مهدی
1400/10/29

سلام خسته نباشین من چندین بار این متنو نوشتم اما جواب ندادین ... می خواستم بدونم من یه بار با استفاده از سهمیه ۲۵ درصد برای دانشگاه غیر دولتی برای رشته مهندسی پزشکی استفاده کرده و در همون دانشگاه تغییر رشته دادم . می خواستم بدونم می تونم برای کنکور ۱۴۰۱ از سهمیه ام برای رشته های روزانه استفاده کنم ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . طبق دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400 نمی تونین از سهمیه ایثارگران برای پذیرش در دوره روزانه استفاده کنین ولی توصیه میشه منتظر بمونین تا دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 منتشر شه .

Am
1400/10/29

سلام خسته نباشید می خواستم ببینم که با رتبه زیرگروه ۲  ۶۰۰۰ و داشتن سهمیه ۵ درصد می تونم داروسازی دانشگاه تهران قبول بشم ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی می تونین از نرم افزار انتخاب رشته ایثارگران هیوا استفاده کنین .

محمدحسین
1400/10/28

سلام اگر کسی کنکور داده واز سهمیه 5 درصدی استفاده کرده باشه و روزانه قبول شده باشد اما وارد آن رشته نشود می تواند برای کنکور ۱۴۰۱دوباره استفاده کند


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . طبق دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400 مجاز به استفاده مجدد از سهمیه ایثارگران نیستین ، منتظر بمونین تا دفترچه ثبت نام کنکور 1401 منتشر شه .

Am
1400/10/28

سلام خسته نباشید میخواستم ببینم که با رتبه کشوری 12000 و داشتن سهمیه ۵ درصد میتونم داروسازی دانشگاه بقیه الله قبول بشم؟ تو حالت بدبینانه برام آورده بودش.


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بر اساس شانس قبولی که نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران برای شما تعیین کرده شانس قبولی وجود داره .

شری
1400/10/27

سلام تشکر از سایت خوبتون سهمیه ایثارگران به نسبت پارسال برا کنکور ۱۴۰۱ تغییر کرده ؟ تشکر


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در حال حاضر سهمیه ایثارگران تغییر نکرده .

...
1400/10/27

سلام و خسته نباشید یه سوال اگه کسی از سهمیه پنج درصد استفاده کرده و شبانه قبول شده باشه دوباره امسال می تونه از سهمیه پنج درصد استفاده کنه ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . طبق دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400 ، می تونین مجددا از سهمیه تون برای قبولی در دانشگاه های غیر روزانه استفاده کنین .

Am
1400/10/27

سلام خسته نباشید می خواستم ببینم که با رتبه زیر گروه ۲ ۱۰۰۰۰ می تونم داروسازی دانشگاه بقیه الله قبول بشم ؟ در حالت بدبینانه نرم افزار تخمین رتبه زدم آوردش برام .


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی با استفاده از سهمیه ایثارگران از نرم افزار استفاده کنین ، با توجه به اینکه نرم افزاردر حالت بدبینانه شانس قبولی شما رو تعیین کرده ، شانس قبولی وجود داره البته به مصاحبه شما و رقبای شما بستگی داره .

Am
1400/10/26

سلام خسته نباشید می خواستم ببینم که با رتبه کشوری ۸۰۰۰ و داشتن سهمیه ۵ درصد می تونم داروسازی دانشگاه تهران قبول بشم ؟ تو حالت منطقی برام آورد.


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس قبولی با استفاده از سهمیه ایثارگران از نرم افزار استفاده کنین ، شانس قبولی شما زیاد نیست .

شهرزاد
1400/10/25

با سلام و تشکر از سایت خوبتون ۱. تو کنکور منحصرا زبان دفترچه عمومی و اختصاصی تو یک تایم تحویل داوطلب میشه یا اینکه بعد تحویل دفترچه عمومی , دفترچه اختصاصی تحویل داده میشه ؟۲.سهمیه ایثارگران مثل پارسال هست و تغییری نمیکنه ؟چون قرار بود سهمیه ها رو تغییر بدن.سپاس


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . دفترچه سوالات عمومی و تخصصی جداگانه در اختیار داوطلبین قرار می گیره .

Am
1400/10/25

سلام خسته نباشید می خواستم ببینم که با رتبه در زیر گروه ۲ می تونم داروسازی دانشگاه تهران قبول بشم . چون در حالت منطقی نرم افزار برام آوردش .


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . در انتخاب های منطقی نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران شانس قبولی متوسطه .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 60000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©