نرم افزار انتخاب رشته آزمون دکتری

نرم افزار انتخاب رشته آزمون دکتری

تمامی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه های سراسری می توانند با استفاده از نرم افزار مجازی و رایگان انتخاب رشته آزمون دکتری هیوا ، محدوده شانس دعوت به مصاحبه خود را مشاهده کرده و با دقت بیشتری فرم انتخاب رشته را در سایت سازمان سنجش تکمیل کنند .

برای مشاوره نرم افزار انتخاب رشته آزمون دکتری 1400

برای مشاوره نرم افزار انتخاب رشته آزمون دکتری 1400

بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری همه داوطلبانی که وضعیتشان در کارنامه ، مجاز به انتخاب رشته دکتری اعلام شده ، به دنبال انتخاب دانشگاه هایی هستند که شانس دعوت به مصاحبه شدن در آن ها را داشته باشند .

از این رو در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا با استفاده از آمار قبولی های سال گذشته ، نرم افزاری با عنوان نرم افزار انتخاب رشته دکتری 1400 تهیه شده که داوطلبان با وارد کردن اطلاعات گروه امتحانی ، نام رشته ، نوع سهمیه و تراز کسب کرده در کارنامه آزمون دکتری ۱۴۰۰ می توانند نام دانشگاه هایی را که در آنها شانس قبولی دارند به همراه نام دوره ، گرایش ، نیمسال ورود و ظرفیت آن رشته محل در آزمون سال گذشته در سه محدوده بدبینانه ، منطقی و خوشبینانه مشاهده نمایند .

همچنین این نرم افزار قابل استفاده برای داوطلبان تمامی سهمیه های آزاد ، ایثارگران و مربیان می باشد . لازم به ذکر است اطلاعات حاصل از این نرم افزار فقط شانس قبولی را نمایش می دهد که با توجه به تراز های کسب شده توسط داوطلبان در هر کدرشته و سهمیه های موجود در هر سال قابل تغییر است. داوطلبان دکتری ۱۴۰۰ می توانند به صورت رایگان از این نرم افزار استفاده کنند .

برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته آزمون دکتری ، دانشگاه آزاد کادرهای زیر را تکمیل نمایید:
سوالات متداول


1- ✔️ برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دکتری هیوا چه اطلاعاتی مورد نیاز است ؟

✔️ داوطلبان برای استفاده از این نرم افزار باید تراز آزمون کتبی دکتری را از کارنامه اولیه خود استخراج و وارد نرم افزار کنند که در متن مقاله اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از این نرم افزار گفته شده است .2- ✔️ خطای نرم افزار مجازی انتخاب رشته دکتری هیوا چند درصد است ؟

✔️ با توجه به اینکه نرم افزار از اطلاعات کارنامه های سال گذشته استخراج شده امکان وجود خطای زیر 5 درصد وجود دارد که به محض دسترسی به اطلاعات کارنامه های ازمون دکترای 1400 این نرم افزار مجددا به روز رسانی خواهد شد .3- شانس قبولی در کدام یک از رشته محل های محدوده خوشبینانه ، منطقی و بدبینانه بیشتر است ؟

شانس قبولی داوطلبان به ترتیب ابتدا در محدوده بدبینانه ، منطقی و سپس خوشبینانه بیشتر است که می توانید با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته آزمون دکتری هیوا از بازه هر سه محدوده مطلع شوید .


مطالب مرتبط:

برچسب ها:
نرم افزار انتخاب رشته دکتری دکتری
نظرات کاربران


تعداد کل نظرات: 386
——
1400/01/31

با سلام تراز بنده ۱۴۵۰ مهندسی شیمی هست ، آیا این امکان هست شبانه یکی از دانشگاه های تهران قبول شوم


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس دعوت به مصاحبه آزمون دکتری از نرم افزار استفاده کنین .

Hale
1400/01/31

با سلام وقت بخیر می خواستم بدونم دانشگاه باهنر کرمان تا چه ترازی در رشته شیمی آلی دعوت به مصاحبه می کنه ؟ من ترازم 605 شده تو نرم افزار بالا نیومده حتی ولیعصر رفسنجانم نیومده ممنون میشم بهم بگین


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . حد نصاب تراز دعوت به مصاحبه دانشگاه ها بعد از اعلام اسامی داوطلبینی که به مصاحبه دعوت شدن مشخص میشه ، بر اساس نتایج آزمون دکتری 99 شما شانس دعوت به مصاحبه دانشگاه باهنر کرمان رو ندارین .

مریم
1400/01/31

سلام من رشته دکتری کارآفرینی با نمره کل 966 رتبه ام ۱۲۰۹ شده است شانس دارم نوبت روزانه رو مجاز نشدم


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بر اساس نتایج آزمون دکتری 99 شانس دعوت به مصاحبه شما در دانشگاه های سراسری زیاد نیست ، ممکنه به مصاحبه بعضی از دانشگاه ها دعوت بشین .

رویا
1400/01/31

با سلام با رتبه 80 سهمیه آزاد و 4 ( 5 درصد ایثارگر ) شانس قبولی و دعوت به مصاحبه در دانشگاه امام خمینی قزوین را دارم ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . برای تعیین شانس دعوت به مصاحبه آزمون دکتری از نرم افزار استفاده کنین ، شانس این رو دارین که به مصاحبه دانشگاه مورد نظردعوت بشین .

...
1400/01/31

با سلام دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران در قسمت توضیحات نوشته: " ويژه فرهنگيان رسمي يا پيمانی شاغل در وزارت آموزش و پرورش" یعنی اینکه فقط فرهنگیان رسمی یا پیمانی می تونن انتخاب کنن یا اینکه انتخاب این کد رشته برای همه آزاد هست و ما هم می تونیم انتخاب کنیم؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . فقط شاغلین رسمی و پیمانی آموزش و پرورش می تونن در آزمون دکتری در پذیرش دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در دوره روزانه شرکت کنن .

محمد
1400/01/31

سلام تراز بنده 2800 و رتبه 150 مهندسی شیمی می باشد . ولی با استفاده از نرم افزار هیوا دانشگاه خلیج فارس بوشهر و دانشگاه یاسوج در لیست نمایش نرم افزار نیست


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بر اساس نتایج آزمون دکتری 99 شانس این رو دارین که به مصاحبه دانشگاه های مورد نظرتون دعوت بشین .

حسین پور
1400/01/31

سلام من با نمره کل 1489رشته علوم اقتصادی سهمیه آزاد هرکاری می کنم برام وارد نمیشه نرم افزار . چکارکنم


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . می تونین با استفاده از نرم افزار شانس قبولی تون رو در آزمون دکتری تعیین کنین ، بر اساس نتایج آزمون سال گذشته شانس قبولی در دوره روزانه و شبانه ندارین .

Omid
1400/01/31

با سلام من تراز 601 دکتری شیمی آلی رو اوردم ولی تو نرم افزار شما دانشگاه باهنر کرمان و بقیه ی دانشگاه ها رو نزده من می خواستم ببینم دانشگاه شهید باهنر کرمان رو میارم یا نه ؟


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . بر اساس نتایج آزمون دکتری 99 شانس قبولی شما در دانشگاه باهنر کرمان زیاد نیست .

امیرحسین
1400/01/31

سلام ببخشید من رشته نرم افزار و الگوریتم هستم و نمره کلم شده 545 و رتبه در سهمیه ام شده 969 کدومش ترازه ؟؟ و اینکه احتمال قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان رو دارم ؟ انتخاب رشته دانشگاه آزاد کی هست ؟؟؟؟ (من بعد از سال ها آزمون دادم به طور شانسی و خیلی با سیستم جدید آشنایی ندارم)


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . نمره کل آزمون دکتری همان تراز هستش ، برای تعیین شانس قبولی از نرم افزار استفاده کنین ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد تا پایان هفته جاری شروع میشه به محض مشخص شدن زمان دقیق انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتری هیوا ( phdexam@ ) اطلاع رسانی خواهیم کرد .

سلام
1400/01/31

منظور از خوشبینانه بدبینانه منطقی چی هست. مثلا برای من نوشته خوشبینانه است این جا را انتخاب کنید. من ملاک انتخاب اولم خوشبینانه بگذارم یا بدبینانه. لطفا توضیح دهید


پاسخ مشاور هیوا:

سلام . شانس قبولی شما در انتخاب های خوشبینانه کمتر از منطقی و بدبینانه هستش ، انتخاب های خوشبینانه رو در اولویت اول قرار بدین .


نمایش نظرات بیشتر...

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 40000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و .... هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

logo-samandehi

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©